Vyberte stranu

Moderné kabelky pre všetky moderné ženy 

Každá žena ich túži mať čo najviac a viaceré svetoznáme značky kabeliek to veľmi dobre vedia. Veď každá žena potrebuje minimálne tri kabelky – jednu spoločenskú listovú kabelku, jednu malú crossbody kabelku a jednu väčšiu kabelku do práce.

Ako si teda vybrať modernú kabelku?

 

Materiál zvršku

Pri výbere materiálového prevedenia častokrát rozhoduje cena. Treba však myslieť na to, že lacné kabelky zo syntetických materiálov nebudú také kvalitné ako kožené kabelky. Koža je pevný materiál, ktorý sa prispôsobí a rokmi vyzerá stále dobre. Pri nekvalitných syntetických materiáloch dochádza častokrát k praskaniu, znehodnoteniu zvršku. Práve po znehodnotení zvršku (povrchového materiálu) začne byť kabelka nepoužiteľná.

Moderné kabelky pre všetky moderné ženy

Z materiálov je okrem kože a kvalitnejších syntetických materiálov obľúbený aj ľan. Ľanové kabelky s ručne maľovanými vzormi vyrábajú a predávajú lokálni hand made výrobcovia. Trendy kabelky sú aj slamené kabelky a tašky, ktoré ženy najčastejšie nosievajú práve cez letné mesiace.

Ak by sme vám ale mohli odporučiť dobrý materiál, jednoznačne uprednostňujte kožu, čiže kvalitné kožené kabelky.

 

Farebné prevedenie

Pri výbere modernej kabelky by sme mali zohľadňovať aj farebné prevedenie. Ak preferujete minimalistický štýl a väčšina vášho oblečenia je v neutrálnych farbách, odporúčame kúpiť farebné talianske kabelky. Jedná sa o trendy dámske kabelky, ktoré obľubujú aj svetové celebrity. Sú moderné, vkusné, nenáročné na údržbu a zvládnu aj väčšiu záťaž.

Ľahko kombinovateľné kabelky sú však najmä kabelky v neutrálnych farbách ako sivá, biela, béžová, hnedá, čierna. Každá žena by mala mať doma predovšetkým farebne neutrálne dámske kabelky.

Moderné kabelky pre všetky moderné ženy

Pri výbere novej dámskej kabelky by ste mali zohľadňovať nielen veľkosť kabelky, materiál zvršku, ale aj kvalitu podšívky, množstvo vnútorných vreciek a štýl kabelky. Športovú kabelku si dnes nemôžete dovoliť vziať k elegantným sakám a nohaviciam.

Moderné kabelky pre všetky moderné ženy
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+