Vyberte stranu

Vďačíme za ne Coco Chanel

Predstavovať Coco Chanel ako prvú dámu módy pravdepodobne nie je potrebné. Veď ktorá žena by nepoznala túto pozoruhodnú osobnosť, ktorá si svoj prvý butik otvorila už začiatkom 20.storočia a raketovou rýchlosťou sa vyšvihla medzi módnu elitu? A keď je reč o dámskych nohaviciach, nemožno túto najznámejšiu módnu návrhárku sveta nespomenúť.

Coco Chanel priniesla obrovské zmeny nielen v móde, ale aj v životnom štýle žien. Asi najväčším počinom tejto malej Francúzsky boli dámske nohavice. Pre ženy, ktoré dovtedy nosili ťažké šaty a nepohodlné korzety, to bolo vykúpenie. Nasledovali dámske saká, krátke sukne, jednoduché strihy šiat, kolekcie šperkov či svetoznámy parfum Chanel 5.

Milé dámy, máte vo svojom šatníku tieto kúsky oblečenia?

Každá si príde na svoje

Ženy sú povestné tým, že sú stále nespokojné samy so sebou, svojou postavou, chceli by neustále niečo meniť a samozrejme, vyzerať čo najlepšie. Tak nejako to už zariadila príroda, že túžime po dokonalosti a platí to aj o našej postave. Jednu trápia širšie boky, inú zasa väčšie bruško či zadok a možno ďalšia má opačný problém – myslí si, že je príliš chudá a nepáči sa sama sebe. Tak alebo onak, pri výbere nohavíc nás môže tešiť to, že každá žena s akoukoľvek chybičkou krásy si napokon tie svoje dámske značkové nohavice určite nájde. Možno to hľadanie niekedy dlhšie trvá, ale nakoniec stojí za to!

Milé dámy, máte vo svojom šatníku tieto kúsky oblečenia?

Elegantné, teplé, šarmantné i pohodlné

Mimochodom, milé dámy, pripravili ste si už svoj šatník na zimu? Alebo vám v ňom predsa len niečo chýba? Nenašli ste ešte zimnú bundu, ktorá by vám učarovala? Tak je najvyšší čas hľadať ďalej, pretože tento kúsok odevu rozhodne nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Dámske zimné bundy  vedia byť všetkým tým, o čo ich pekne požiadame. Ak túžime po elegantnosti a pozornosti spoločnosti, veľmi dobre sa nám o to postarajú. Keď chceme byť v teple napriek zimnému počasiu, zariadia to za nás. Pri rannom či večernom behu nám budú vernými a pohodlnými spoločníkmi. V tej správnej a kvalitnej dámskej zimnej bunde nemá šancu ani zima, ani mráz!

Milé dámy, máte vo svojom šatníku tieto kúsky oblečenia?
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+