Vyberte stranu

Naučiť sa cudzí jazyk nie je jednoduché. Hoci majú niektorí ľudia lepšie predispozície ako iní a ide im učenie sa od ruky, za pár týždňov sa jazyk nenaučia. Ling Fluent, čiže balíček multimediálnych kariet, sľubuje osvojenie si jazyka za pár chvíľ. Ak by to však tak bolo, už by neboli potrebné jazykové školy, jazyky by sa už mohol naučiť každý sám doma.

Jazyk sa vďaka Ling Fluent údajne môže človek naučiť už za 4 týždne, počas ktorých sa tomu bude venovať 30 minút denne. Zázračné kartičky vám majú pomôcť ovládať cudzí jazyk plynule. Je to naozaj tak?

Ling Fluent

Ako sa uvádza na stránke produktu, jazyk sa môžete naučiť rýchlo a efektívne. „Pripojte sa k tisícom ľudí, ktorí používajú e-learningovú platformu Ling Fluent. Táto platforma umožňuje naučiť sa 8 najpopulárnejších jazykov v Európe, teda angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, nórčinu, švédštinu, taliančinu a holandčinu,“ vyzývajú na stránke.

Za necelý rok by ste sa tak mohli naučiť osem jazykov. Základy sľubuje produkt zvládnuť už za 14 dní, stredne pokročilí budete už za dva týždne. V každom základnom kurze sa nachádza 1 500 hárkov so slovami a 15 tematických kategórií. V každej téme je približne 100 slov a prístup k materiálom máte 24 hodín denne 7 dní v týždni. Balíčky sú tri, okrem základného máte k dispozícii ešte Pro balíček a VIP balíček.

Za svoje výhody platforma považuje to, že sa môžete učiť vtedy, kedy chcete. Čiže v podstate kedykoľvek, keď budete mať prístup na internet. Ďalšou výhodou má byť dosiahnutie rýchleho progresu, pretože „metóda zapamätávania a opakovania je založená na využívaní predispozícií mozgu“. Treťou výhodou je využívanie získaných vedomostí. Môžete začať komunikovať s ostatnými na dovolenke či v práci. Tiež sa vám zdajú tie výhody trochu hyperbolizované? Nemýlite sa.

ling fluent učenie sa

Ling Fluent: Cena a skúsenosti

Pokiaľ by vás zaujímala cena tohto zázračného kurzu, mal by ste vedieť, že na stránke sa nenachádzajú obchodné podmienky. K cene sa uvádza len toľko, že „vynikajúci program, ktorý vám pomôže naučiť sa nový jazyk, by nemal byť drahý.“ Ešte je tam dodatok ohľadom toho, že program s vyššou cenou nevyhnutne neznamená, že vám ponúkne lepšie príležitosti na učenie sa. Ak by ste aj čírou náhodou chceli s výučbou začať, budete presmerovaní na stránku s textom po maďarsky, ide o odporúčania rôznych osôb s pravdepodobne vymyslenými menami a fotkami z fotobanky.

Na konci stránky, keď si prejdete všetkým zbytočným obsahom, sa konečne dozviete, že kurz stojí 49 eur. Či však budete preklad po slovensky, nie je zrejmé.

Zaujíma vás, čo Ling Fluent skúsenosti? Ak by ste si chceli predplatiť e-learningovú platformu Ling Fluent, recenzia či dve by sa k nej našli. Na stránke, aj na tej, na ktorú sa po presmerovaní dostanete, sú odporúčania a môžete sledovať aj to, aké posledné nákupy boli uskutočnené. Nemali by ste im však veriť. Jazyk rýchlo a efektívne bez toho, aby ste s niekým vôbec museli hovoriť, sa vskutku nenaučíte.

Tip na produkt: BrainActive

  • Výrobok obsahuje prírodné látky, ktoré podporujú pamäť, sústredenie, mentálnu výkonnosť, kognitívne schopnosti a energiu.
  • Ako naznačuje už samotný názov, výživový doplnok pomôže aktivovať váš mozog.
  • Najvhodnejšie je výrobok nakupovať v originálnom e-shope.

zakupit

Jazyk sa môžete naučiť zadarmo aj sami

Áno, je to možné. Samoukov je veľa a pomerne úspešných. Nevieme povedať, či sú následne úspešní aj v konverzovaní alebo iba v pasívnom ovládaní jazyka, ale dokázali to sami. Ak máte pevnú vôľu, môžete nájsť rôzne videá napríklad na YouTube. Najvhodnejšie je však do učenia sa investovať, jazyková škola či súkromný lektor vám určite pomôžu, len nie zadarmo.

Aby ste sa mohli plne sústrediť a učiť bez problémov, vyskúšajte výživový doplnok BrainActive. Pamäť, koncentrácia a energia budú posilnené vďaka prírodným látkam.

ling fluent učenie sa

BrainActive zloženie

Mentálna výkonnosť dostane pri intenzívnom učení sa poriadne zabrať. Môže vám chýbať energia, môžete mať problémy s pamäťou i sústredením. Bojujte proti týmto príznakom prostredníctvom prípravku BrainActive.

Výživový doplnok obsahuje rôzne prírodné látky a vitamíny, ktoré váš mozog nabudia k tým správnym výkonom. Ginko biloba podporuje kognitívnu výkonnosť a duševnú rovnováhu, brahmi podporuje pamäť a sústredenie, sibírsky ženšen podporuje duševné i fyzické zdravie.

Duševnú výkonnosť, pamäť a energiu podporí aj guarana, ženšen je dobrý pre bdelosť a celkovú vitalitu. Rhodiola rosea pomáha stimulovať nervový systém a používa sa na podporu kognitívnej a duševnej výkonnosti. Neesenciálna aminokyselina taurín, antioxidant schizandra a vzácna huba cordyceps, prírodná látky DMAE, kofeín a vitamíny B5 a B6 sú tiež súčasťou zloženia.

Tip na produkt: BrainActive

  • Výrobok obsahuje prírodné látky, ktoré podporujú pamäť, sústredenie, mentálnu výkonnosť, kognitívne schopnosti a energiu.
  • Ako naznačuje už samotný názov, výživový doplnok pomôže aktivovať váš mozog.
  • Najvhodnejšie je výrobok nakupovať v originálnom e-shope.

zakupit

Recenzie prípravku BrainActive

O tom, že BrainActive skutočne funguje, svedčia aj slová zákazníkov. Ako uviedol Mário, „účinok prišiel skutočne až po pár týždňoch. Užíval som hneď ráno po zobudení a 1x denne. Nie je to niečo, z čoho búcha srdce ako pri energeťákoch, skrátka som si rýchlejšie spomenul na niečo alebo som zvládal spracovať toho viac naraz. Takisto som názoru, že bez dostatočne zložitých problémoch počas dňa ten efekt nepocítim.“

Zlepšenie sa u väčšiny z nich objavilo už po pár dňoch a mozog začal byť aktívnejší.

Tip na kvalitný e-shop: brainactive.sk

Najvhodnejšie je kupovať produkty vždy v overenom obchode. BrainActive od spoločnosti Advance nutraceutics nájdete priamo na stránke výrobku. Získate ho tým pádom za výbornú cenu a budete si istí, že dostane „originál“.

button_chcem-vediet-viac

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Aký je váš názor na tento článok?

Ling Fluent vás údajne naučí jazyk za pár týždňov. Neverte tomu
4 (80%) 10 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+