Vyberte stranu

Kvalitné krmivo pre psov, ktoré si váš štvornohý miláčik zamiluje

Pes je dôležitou súčasťou rodiny a kto má doma tohto domáceho miláčika, veľmi dobre vie, aká je to zodpovednosť a starosť. Psík je členom rodiny, no ako každému členovi rodiny, aj psovi je potrebné špeciálne sa venovať. Pes potrebuje pravidelný pohyb, veľký výbeh a samozrejme aj chutnú stravu, ktorá ho zasýti.

Aké krmivo by ste ale mali kupovať pre svojho štvornohého miláčika?

Kvalitné krmivo pre psov

Granule pre psov

Kupovať by ste mali predovšetkým kvalitné granule pre psov. Odporúčame vám pozrieť si hlavne zloženie granúl pre psov. Krmivo pre psov by malo byť bez zbytočných farbív a konzervačných látok, ktoré by zbytočne zaťažovali tráviace ústrojenstvo vášho štvornohého miláčika.

Výber krmiva pre vášho psa by ste mali predovšetkým prispôsobiť plemenu, veku, aktivite a samozrejme aj špecifickým potrebám.

Kvalitné granule pre psov by mali byť bohaté na výživné látky, ktoré podporujú zdravý vývoj psíka.

Pozor na intolerancie 

Ak máte pocit, že vás pes po skonzumovaní krmiva zvracia a začína byť apatický, pravdepodobne sa môže jednať o alergiu. V prípade akýchkoľvek podozrení sa objednajte o veterinára, ktorý spraví všetky potrebné vyšetrenia a vylúči alebo potvrdí potravinovú alergiu.

V prípade potvrdenia alergie je potrebné kupovať výhradne len hypoalergénne krmivo pre psov. Aj v tomto prípade je ale potrebné zohľadňovať vek a rasu zvieraťa.

Mäsové konzervy 

Ktorý pes by nechcel kvalitné konzervy pre psov s vysokým obsahom mäsa! Mäsovú arómu psy jednoducho milujú a preto okrem klasických granúl, ktoré odporúčame podávať najmä ak ste doma, kupujte aj mäsové konzervy pre psov. Konzervy pre psov by mali byť z vysokokvalitných surovín. Najideálnejšie sú tie, ktoré sú vhodné aj pre ľudskú potrebu.

Kvalitné krmivo pre psov

Ak chcete, aby mal váš štvornohý miláčik kvalitnú stravu, krmivo vyberajte od kvalitných dodávateľov zdravého krmiva, ktoré budú predávať krmivo bez umelých farbív a konzervačných látok.

Kvalitné krmivo pre psov, ktoré si váš štvornohý miláčik zamiluje
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+