Vyberte stranu

Kde všade využijete pochodne a dymovnice

Niektoré výrobky bežného používateľa ani nenapadne hľadať na trhu. No nájde sa mnoho takých, ktorí si bez nich nevedia konkrétnu udalosť vôbec predstaviť. K takémuto špecifickému tovaru patria niektoré druhy zábavnej pyrotechniky. Pozrime sa bližšie na dva z nich.

 

Dymovnice

Dymovnice vytvárajú pri horení hustý dym. Nepoužívajú sa len pri policajných zásahoch alebo na protestoch či výtržnostiach, aj keď sa ich použitie najčastejšie spája práve s takýmito udalosťami. Dymovnice využijete pri paintballových, vojenských a airsoftových hrách.

Bývajú tiež súčasťou umeleckých vystúpení. A slúžia ako signalizácia pri nebezpečenstve. Zakúpiť dymovnice si môžete v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Na trhu nájdete malé dymovnice aj veľké dymové granáty s rôznou dĺžkou trvania. Môžete si vybrať, či chcete modely s trvaním od 25 až po 80 sekúnd.

Kde všade využijete pochodne a dymovnice

Ako používať dymovnice

Dymovnice nesmú používať bez dohľadu dospelého deti a mladiství do 18 rokov! Pri používaní je nutné presne dodržiavať návod na použitie. Pre vašu bezpečnosť nikdy nepoužívajte v interiéri alebo v blízkosti horľavých materiálov. Dôležité je zachovať bezpečnostnú vzdialenosť aj od ostatných osôb. S dymovnicou manipulujte opatrne. Dôležité je aj správne skladovanie. Ide totiž o horľavý materiál. Zakúpené dymovnice nikdy nepoužívajte po dátume expirácie.

Kde všade využijete pochodne a dymovnice

Pochodne

Pochodne sú obľúbenou súčasťou výbavy športových fanúšikov. Na tento účel si môžete kúpiť malú pochodeň s dĺžkou horenia do 40 sekúnd. Alebo veľkú, ktorá horí až do 60 sekúnd. Pri zapálení myslite na bezpečnosť ostatných divákov a tiež na to, že oheň pochodne sa nedá uhasiť. Musíte ho nechať dohorieť. Pochodne využijete aj na oslavách. Pri použití prísne dodržiavajte bezpečnostné pokyny uvedené na obale. Pochodeň vždy nechajte dohorieť.

Kde všade využijete pochodne a dymovnice
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+