Vyberte stranu

Kde použiť aké osvetlenie?

Určite je dôležité aj pre vás a neviete si bez neho predstaviť ani jeden deň. Prirodzené denné svetlo. Strieda sa ale s nocou a tmou, kedy nastupuje funkcia toho umelého. Aby ste  pri takomto svietení ušetrili, odporúčame vám použiť moderné LED svetlá.

Určite je dôležité aj pre vás a neviete si bez neho predstaviť ani jeden deň. Prirodzené denné svetlo. Strieda sa ale s nocou a tmou, kedy nastupuje funkcia toho umelého.

LED osvetlenie pre použitie v spálni

Užitočné LED osvetlenie potrebujeme všade. V našich izbách väčšina z nás chce, aby atmosféra bola uvoľnená a pokojná. Vyhýbanie sa vlnám modrého svetla v spálni zabráni tomu, aby váš si cirkadiánny rytmus zamenil svetlo vo vašej spálni s prirodzeným svetlom vonku.

To umožňuje vášmu mozgu produkovať melatonín potrebný pre pohodlný spánok. Radi čítate v noci ? Máte lampu na čítanie na nočnom stolíku a nie ste spokojní ? Plánujete kúpiť novú lampu ? Mäkké modré alebo neutrálne tóny sú najlepšie pre čítanie, pretože farba v studenej farbe vytvára vysoký kontrast so stránkou.

 

LED osvetlenie pre domáce použitie a prácu

Pri dôležitom osvetlení kancelárie sa chceme uistiť, že svetlá maximalizujú našu schopnosť produktívnosti v poskytnutom priestore. Umiestnenie chladivých svetlometov do kancelárie, ktoré napodobňujú denné svetlo, zvýši produkciu serotonínu a budú vás držať sústredených a pozorných.

Uistite sa, že ste si vybrali miesto, ktoré na obrazovke počítača nevytvára neželané pozadie. Môžete tiež zvážiť LED stolné lampy, ktoré ponúkajú skvelé osvetlenie a možnosť zmeny teploty farieb na požiadanie.

Určite je dôležité aj pre vás a neviete si bez neho predstaviť ani jeden deň. Prirodzené denné svetlo. Strieda sa ale s nocou a tmou, kedy nastupuje funkcia toho umelého.

LED osvetlenie pre použitie v obývacej izbe

LED osvetlenie pre obývaciu miestnosť. Obývačka je obľúbeným miestom na bavenie sa, alebo relaxáciu. Či už sledujete film alebo hovoríte s priateľmi, je dôležité mať v obývačke kombináciu svetelných zdrojov, aby ste sa mohli prispôsobiť akejkoľvek príležitosti.

Rovnako ako v spálni, je dobré vyhnúť sa svetlým svetlám vyžarujúcim modré svetlo, ktoré vytvárajú serotonín a poskytujú energiu. Nastaviteľné reflektory môžu byť nasmerované na steny, aby osvetľovali umelecké diela, rodinné fotografie alebo jednoducho znížili oslnenie televízora. Umiestnenie svetiel na steny alebo stropy je tiež skvelý spôsob, ako odstrániť nechcené tiene. Nové LED trojcestné svietidlá môžete použiť vo všetkých troch stolových lampách, ktoré môžete mať vo svojej obývacej izbe.

Tak šup, neváhajte a určite si vyberte LED svietidlá ktoré sú tou určite najlepšou voľbou pre vás do každej miestnosti vo vašom byte alebo dome.

 

Kde použiť aké osvetlenie?
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+