Vyberte stranu

Je tu leto a šanca na nový imidž!

 

Prečo si toľko ľudí práve na leto mení imidž a skúša nové veci? Je to dané možno aj tým, že práve v lete si užívame najviac rôznych spoločenských akcií, osláv, diskoték alebo dovoleniek. Jednoducho, v lete máme v rámci celého roka zrejme najaktívnejší životný štýl. Zmena imidžu sa môže prejaviť rôznymi spôsobmi. Najtypickejším a na prvý pohľad najviditeľnejším je zmena farby vlasov, čo sa týka najmä žien, ale v istých prípadoch aj mužov. Pokiaľ príde bruneta na druhý deň prefarbená na blondínu, prinesie to poriadne zaujímavé reakcie v jej bezprostrednom okolí. Ak máte naplánovanú zmenu imidžu a chcete ju ešte stihnúť na toto leto, stále máte čas. No netreba veľmi váhať, pričom určite vám pomôžu aj naše rady, ako na nový imidž.

Je tu leto a šanca na nový imidž!

Nepodceňujte kvalitu farby na vlasy

Náš trh je plný rôznych farieb na vlasy, v rôznych cenových kategóriách a v rôznej kvalite. Vaše vlasy výrazne ovplyvňujú váš celkový imidž, takže nešetrite na nich. V súčasnosti si už viete aj prostredníctvom internetu zakúpiť vskutku kvalitné farby na vlasy a to za prijateľné ceny. A aké farby na vlasy sú v lete v móde a o akej farbe sa oplatí rozmýšľať? Väčšina žien si v lete farbí vlasy na svetlejšie farby, čiže na blond, svetlohnedú či jemne ryšavú. Je to vec vkusu, ale dovolíme si vám odporučiť práve svetlejšie farby. Môžu byť príjemnou, sviežou zmenou, priam ideálnou na letné mesiace. Zrejme nemusíme písať, že súčasný sortiment farieb na vlasy je naozaj rozsiahly, nájdete v ňom aj tie najjemnejšie rôzne odtienky farieb.

 

Oplatí sa skúsiť aj lak

Táto téma sa opäť môže týkať žien i mužov, i keď väčšinou nežnejšieho pohlavia. Súčasťou účesu, ktorý si chystáte pred odchodom do práce alebo pred stretnutím s priateľmi či partnerom, je aj lak na vlasy. Ale pozor! Lak na vlasy aplikujte nie z kratšej vzdialenosti ako 30 cm, inak sa stráca jeho účinok. Účelom lakov na vlasy je predovšetkým skrášlenie účesu, ten tak dostáva iný glanc. Opäť aj laky na vlasy sú dnes naozaj široko-dostupné a to v rôznych špecifikáciách či úpravách. Stali sa veľmi obľúbenou súčasťou starostlivosti o vlasy a nemali by chýbať vo výbave každej ženy, ktorá sa o seba skutočne stará.

Je tu leto a šanca na nový imidž!

Nový imidž = nový človek

Určite nechceme naznačiť, že hodnota človeka sa odvíja od jeho vizáže. S novým imidžom ale naozaj môžete niečo vo svojom živote zmeniť, a to určite smerom k lepšiemu. A farbu vlasov či štýl účesu zmeníte naozaj jednoducho a rýchlo. Čiže ak máte spontánny nápad, smelo do toho, vyberte si novú farbu vlasov a zajtra z vás môže byť nový človek. Ešte doplníme, že kvalitné farby na vlasy či laky na vlasy si pohodlne, jednoducho a lacnejšie než v kamennom obchode zakúpite aj on-line prostredníctvom internetu.

Je tu leto a šanca na nový imidž!
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+