Vyberte stranu

Dekorácie a hračky, ktoré si v detskej izbe nájdu svoje miesto

 

Detské izby by mali byť farebné, s množstvom podnetov a predovšetkým s kvalitným nábytkom. Každý rodič chce dieťaťu dopriať to najkrajšie a najlepšie vybavenie detskej izby. Viete ale, aké dekorácie a hračky si nájdu v detskej izbe detí svoje miesto?

Detské dekorácie na stenu

 

Ak by ste chceli krajšie detské dekorácie, odporúčame pozerať hlavne ponuku detských dekorácií na stenu. Biele fádne steny v detskej izbe nesmú byť. Dieťa potrebuje farebné, rozprávkové detské izby s množstvom podnetov. Napríklad taký jeleň na stenu, či jednorožec na stenu by nebol zlý, čo poviete? Nástenné doplnky do detskej izby miestnosť viditeľne skrášlia.

Ak by vás a vaša dieťa takéto dekorácie nezaujali, odporúčame vybrať pár detských obrazov s detskými motívmi alebo nájsť kvalitnú a zdravotne vyhovujúcu rozprávkovú detskú tapetu.

Dekorácie a hračky, ktoré si v detskej izbe nájdu svoje miesto

Handmade látkové koše na hračky

 

Neupratuje si vaše dieťa detské hračky? Skúste mu do detskej izby dať viacero handmade látkových košov na hračky. Sú to praktické pomôcky a zároveň aj dekorácie, ktorá sú v detských izbách potrebné najmä vtedy, ak má dieťa veľa hračiek a nedokážete ho naučiť, aby si hračky po sebe upratovalo.

Vrecká sú kvalitne šité, pevné a prenosné, čo oceníte najmä pri upratovaní.

Detské bazény

 

Máte doma malé šidlo? Určite oceníte detské bazény. Odporúčame ale elastické bazény s guličkami. Tieto bazény rozvíjajú detskú zručnosť, koordináciu pohybov, ale aj zmyslové vnímanie. Sú vhodné aj pre dievčatá, aj pre chlapcov a sú vyrobené z kvalitných zdravotne nezávadných materiálov.

Nechajte nech sa deti vybláznia v týchto bazénoch. Bazéniky nikdy žiadne dieťa neomrzeli.

Dekorácie a hračky, ktoré si v detskej izbe nájdu svoje miesto

Závesy s detskými motívmi

 

Klasické biele záclony sú síce praktickou dekoráciou okien, v detských izbách vám ich ale skôr neodporúčame. V detských izbách oceníte skôr klasické bavlnené závesy s obľúbenými rozprávkovými motívmi vašich detí. Nechajte, nech si motív vyberie váš potomok.

Závesy sú príjemný skrášlením okna a zároveň poslúžia teraz na jeseň, kedy sa skoro stmieva a vy musíte skôr zastierať závesy a sťahovať žalúzia.

Dekorácie a hračky, ktoré si v detskej izbe nájdu svoje miesto
3 (60%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+