Vyberte stranu

Darčeky, ktorými každý muž poteší svoju partnerku

Nájsť vhodný darček pre partnerku môže zabrať viac času, ako si myslíte. Muži niekedy tápajú a vôbec netušia, čím by dokázali potešiť svoju partnerku.

Ak práve teraz hľadáte zaujímavé a originálne darčeky pre svoju partnerku, máme pre vás pár zaujímavých tipov na darčeky.

Nový šperk

Žiadna žena nepohrdne novým šperkom. Keď sa rozhodnete pre kvalitný náhrdelník, náramok, náušnice, či prsteň, nič nepokazíte. Musíte však poznať štýl a najmä značky šperkov, ktoré partnerka preferuje. Zistite si, aké značky šperkov vaša partnerka preferuje.

Možno sa jej páčia štýlové šperky od Tommy Hilfiger. Aj keď táto značka sa preslávila najmä predajom džínsov, v súčasnosti sa venuje aj predaju moderných šperkov, medzi ktoré radíme aj nadčasové náhrdelníky Tommy Hilfiger. Štýlové, jemné a pritom vhodné aj k elegantnému oblečeniu, aj k ležérnemu oblečeniu (klasickému topu a džínsom).

Darčeky, ktorými každý muž poteší svoju partnerku

Set šperkov 

Ak by sme vám mohli odporučiť, kúpte partnerke celý set a nielen jeden šperk. Napríklad k náhrdelníkom vyššie spomínanej značky odporúčame dokúpiť kvalitné náramky Tommy Hilfiger. Trendy set, ktorý vaša partnerka ľahko skombinuje, určite ocení.

Náhrdelníky odporúčame skombinovať s náramkami alebo s náušnicami. S náramkami môžete kombinovať napríklad prstene.

Wellness pobyt

Ak máte deti, vaša partnerka rozhodne ocení možnosť oddýchnuť si od všetkých povinností a starostí. Naplánujte spoločný výlet, ideálne však wellness pobyt s možnosťou oddýchnuť si v termálnych vodách a vychutnať si relaxačné procedúry.

Darčeky, ktorými každý muž poteší svoju partnerku

Kytica obľúbených kvetov a maškrta k tomu 

Kvety mnohým mužom prídu nudné, ale prečo? Ženy ich milujú a najradšej by ich dostávali každý deň. Keď ku kytici z obľúbených kvetov pridáte chutnú sladkosť (maškrtu), ktorú má vaša partnerka rada, darček budete mať vybavený.

Ženy sú nenáročné bytosti. Veľakrát pritom svojim partnerom nenápadne naznačujú, čo potrebujú. Ak má v blízkej dobe vaša partnerka nejaký sviatok, stačí pozorne počúvať. Partnerka vám s najväčšou pravdepodobnosťou sama naznačí, čo chce, po čom túži.

Darčeky, ktorými každý muž poteší svoju partnerku
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+