Vyberte stranu

Samozrejme, že samotný vzťah nie je o tom. Vzťah nemá byť založený na darčekoch a hmotnom charaktere, no aj vo vzťahu sú momenty, kedy je darček tak povediac nevyhnutnosťou. Nech je to darček v akejkoľvek podobe. Narodeniny, meniny alebo blížiace sa Vianoce. Vianočný darček pre priateľku by mal byť vizitkou vašich schopností pochopenia, vnímania a úcty k danej osobe. Ideálnym darčekom pre vašu priateľku by malo byť niečo, po čom daná osoba túži. Hoci asi toto tajomstvo neodhalíme my. Máme pre vás zopár zaručených tipov, ktoré ako darček pre ženu rozhodne zaberú. Tu ich máme.

Tip na originalnálny darček:

Magický/obyčajný hrnček s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Na hrnčeku sa objaví obrázok po zaliatí horúcou vodou
 • Rôzne farebné prevedenia hrnčekov
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

„Zlato, si môj poklad“

A môže to tak byť doslova. Nie zbytočne sme šperky dali na špicu rebríčka. Ide totiž o darček, ktorý dokáže osobe povedať mnoho. Nepredstavujte si, že darček pre priateľku musí mať automaticky hodnotu stoviek až tisícok eur. Ani náhodou. Spomínali sme, že vzťah je o maličkostiach a ak danú osobu naozaj máte vo svojom srdci, drobný šperk neublíži vašej peňaženke a zároveň vedzte, že takýmto darom nič nepokazíte. Samozrejme, vkus je už vec druhá. Tu vám, ale neporadíme.

darček pre priateľku - zlaté náušnice

Vašu drahú poznáte najlepšie vy. Riaďte sa však pocitom, prípadne si nechajte poradiť. Náušnice, prstene, náhrdelníky, prívesky alebo náramky. Zlato, striebro ši kryštál. Ponuka je naozaj rozsiahla, no darček pre priateľu vyberajte s rozumom a srdcom. Tak vyberiete vždy to správne.

 

Výber krásnych šperkov pre Vašu priateľku

 

Čas po ľavom boku

Nemáme teraz na mysli, naznačiť jej, že čas už vypršal. To by bol veľmi nevhodný darček pre priateľku a to predsa povedať nikto nechce. Čo tak teda ukázať jej správny čas. Ktorý bude doslova nosiť po ľavej ruke. Náramkové hodinky sú rozumnou, noblesnou a praktickou investíciou.

darček pre priateľku - hodinky cluse la boheme

Ak niekto nie je zvyknutý hodinky nosiť, verte, že je to preto, že to nikdy neskúšal alebo nemal tú možnosť. Ak teda vaša priateľka túto skúsenosť nemá, skúste jej ju dopriať a možno práve hodinky sa stanú nielen praktickým spoločníkom, ale v prvom rade módnym doplnkom, ktorý doplní a zvýrazní jej jedinečnosť. Opäť vám svet hodiniek ponúka nekonečný sortiment farieb, tvarov, materiálov či druhov hodiniek. Máte na výber, no dávajte si pozor na čas, aby nebolo predsa neskoro.

 

Vyberte si z elegantných hodiniek

Nech je cítiť emócie

Áno, dvaja ľudia, city a emócie jednoducho idú k sebe. Nech sa prejavujú akýmkoľvek spôsobom, pociťuje ich každý. A čo tak emóciu ešte viac zdôrazniť? Skôr je to obrazné, pretože citom nikto nerozkáže, no kvalitným parfumom možno dokážete očariť viac, ako si myslíte. Parfum ako darček pre priateľku určite nie je zlý nápad. Veď ak poznáte jej obľúbenú vôňu alebo viete aký druh parfumu používa, máte v podstate vybavené.

darček pre priateľku - voňavka chloe chloe

Možno až príliš originálne a všedné, no dobrý parfum je rovnako charakteristický ako módne trendy. Parfum je rovnako podstatný, ako kabelka, šperky alebo topánky. Navyše, ak si nieste istý vkusom vašej drahej. Vsaďte na vône, ktoré si podmanili svet. Aj fľaštičkou plnou excentrickosti a špecifickej arómy dokážete povedať, že si vašu priateľku vážite.

 

Vyberte si z krásnych vôní

 

Otvorte ju na správnej strane

Vianočný darček pre manželku, priateľku ale aj pre každú ženu, ktorá je milovníčkou kníh. Tak ako ste pomaly prevracali stránky vašej drahej, kým ste sa dostali k srdcu a jej duši, tak aj dobrá kniha môže ako vianočný darček potešiť. Opäť by sa mohlo zdať, že ide o klasický darček, ktorý už nikoho špeciálne nepoteší. No, práve naopak.

Tip na originalnálny darček:

Puzzle s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Rozmer 20 x 29 cm alebo 38 x 26 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Ten, kto si čas na klasickú knihu nájde, dokáže oceniť jej pravé kvality a vedzte, že dobrá kniha vždy poteší. Ak viete, aký žáner alebo autora druhá strana obľubuje, či aký druh literatúry preferuje, máte vyhrané. Ak však nemáte potuchy, svet sa nezrúti. Siahnite po bestsellery, ktorý oslovil státisíce ba až milióny čitateľov. Opäť ide o darček, ktorý môže dokázať, že danú osobu poznáte naozaj excelentne.

 

Vyberte si z pútavých kníh

 

Oblečte ju do hviezd

Väčšina mužov skôr myslí teraz na vianočný darček pre seba, no vyzliekanie tentokrát nie je v ponuke. Darček pre priateľku  v podobe kvalitného oblečenia nielenže poteší a vyčarí úsmev, ale takisto ponúka praktické využitie. Pochopiteľne, nie je vždy ľahké trafiť sa do vkusu a takisto do čísla, ktoré vaša manželka či priateľka oblieka.

Tip na originalnálny darček:

Vankúš s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Eco friendly material
 • Rozmer 40 x 40 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Zlým nápadom teda rozhodne nie je ani darčekový poukaz v danom e-shope alebo kamennej predajni. Ak sa už predsa len rozhodnete nakupovať na vlastnú päsť, určite aspoň tušíte aké sú približné veľkosti oblečenia, ktoré vaša milovaná osoba preferuje, respektíve nosí. Na výber však máte aj rôzne doplnky. Čiapka, rukavice, kabelka, opasky, šatky. Takéto elementy väčšinou potešia nech sú akékoľvek. Svoje využitie si v šatníku rozhodne nájdu.

 

Vyberte si z tohto oblečenia

 

Pomôžte jej v domácnosti

Áno, tento druh darčeka určite poteší každú ženu. No, činnosť ako taká sa pod stromček nedostane. Darček pre priateľku či manželku teda môže byť niečo, čo značne môže uľahčiť práce v domácnosti. Okrem toho, že sa pridá mužská ruka, môže sa pridať aj inovácia a technológie, ktoré pomôžu upratať alebo navariť.

Kuchynský robot ETA Gratussino Maxo

Sme v 21. storočí a k dispozícii máme nespočetné množstvo vychytávok, ktoré nám denne pomáhajú pri bežných činnostiach. Kuchynské roboty, mixéry, vysávače či biela, alebo čierna technika.

 

Skúste jej kúpiť niečo z tejto elektroniky

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 17. 7. 2018.

Darček pre priateľku – Získajte si ju
5 (100%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+