Vyberte stranu

Milé dámy, možno to pre vás nie je úplne typické a s problémom pri výbere darčeka sa skôr stretáva mužská populácia, no ak už máme poradiť tak všetkým. Dámy, drahé ženy, vážené slečny manželky či priateľky, výber darčeka pre muža nie je až takou vedou, ako by sa mohlo zdať. V zásade ho potešíte čímkoľvek, čo využije prakticky alebo na zábavu. Samozrejme, nemožno sa trafiť do vkusu a povahy každého muža. Predsa len to koniec – koncov záleží aj na vás, ako dobre svojho priateľa či manžela poznáte.

Skúste si teda predstaviť, čo sa vašej polovičke zíde, čo by ho zároveň aj potešilo a prekvapilo. My sa vám v rámci tipov na vianočné darčeky pokúsime vnuknúť ideu, ktorá vám možno ponúkne ďalšie spektrum možností. Darček pre priateľa teda možno vyberiete aj z našich tipov.

 

Auto je mužská slabina

No, finančne asi trocha náročné. Predsa každé Vianoce kupovať auto by bol riadny nezmysel. Hoci, tento darček by muža asi nikdy neomrzel. Rozhodne však nejde o peniaze. O tom žiaden zrelý vzťah nie je. Tak sa to teda vraví. No, vedzte, že muž a auto je špecifický vzťah a existuje množstvo detailov, ktoré si muž v aute vie predstaviť. Hovoríme o doplnkoch do auta, ktoré rozhodne potešia.

Tip na originalnálny darček:

Vankúš s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Eco friendly material
 • Rozmer 40 x 40 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Ak žena vie, čo mužovi v aute chýba, alebo čo by si v ňom želal mať, žene rastie kredit a mužovi úsmev na tvári. Samozrejme, autosúčiastky sú trocha odbornejšou zložkou, no praktické a estetické doplnky určite potešia. Autokozmetika, osviežovače, autorhože, autopoťahy, deflektory, poťahy na volant, lakťové opierky alebo akékoľvek iné drobné doplnky, ktoré muž v aute vďaka vám môže mať. No, darček pre priateľa alebo manžela, ako stvorený.

 

Muž a moderné technológie

Tieto dve veci k sebe idú ako biela a čierna. Možno paradox, ale použijeme príklad. Večer 20:45 hod, muž sám doma, obývačka s pohodlným gaučom a zapnutý televízor, futbalová liga majstrov v ponuke a váš priateľ má program dopredu jasný. A takto to má veľké percento mužov. Chlap a televízor sa naučili spolu vychádzať aj s kompromismi. Teraz však nejde iba televízor.

darček pre priateľa Dron DJI Phantom

Ponuka je omnoho širšia. Opäť ide často o vedomosť, či váš priateľ alebo manžel nepotrebuje smartfón, tablet, kameru alebo nový notebook do práce. Darček pre priateľa v podobe tejto „úžitkovej“ elektroniky rozhodne nič nepokazí a svoje využitie si nájde vždy a všade. Navyše ako tip na vianočný darček je elektronika úplne ako šitá. Ak chcete siahnuť po niečom zábavnejšom a špecifickom, čo by mohlo vášho partnera zaujať a takisto, čo by mohlo mať praktické využitie, skúste napríklad hernú konzolu, holiaci strojček alebo drona.

Tip na originalnálny darček:

Puzzle s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Rozmer 20 x 29 cm alebo 38 x 26 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

 

Pitný režim „ala“ fajnšmeker

Nie nejdeme robiť reklamu na alkohol, úmyslom nie je ani ho propagovať. Alkoholické nápoje však nemusia byť odpisované ako lieh plný zvratkov, hlúpych rečí a bolehlavov. Ani náhodou. Existujú muži, ktorí dokážu každý dúšok vychutnávať ako horúci čaj.

darček pre priateľa remy martin

Akostné víno, tuhý rum, kvalitné víno, škótska whiskey, lahodné brandy alebo pravý koňak. Ak ako žena tušíte, ktorý z týchto nápojov si váš drahý dokáže vychutnať, ako darček pre priateľa môže kvalitná fľaša určite zabodovať. Verte, že investícia do akostného alkoholu síce niečo stojí, no ak má ísť o špeciálnu príležitosť, prečo nie. Tip na vianočný darček, ktorý určite neomrzí a ak viete a poznáte vkus svojho manžela či priateľa, určite to ocení. Nemusí byť fanúšikom alkoholu, ale skôr jeho milovníkom.

 

 

Parfum je dôkazom poznania

O tom, že svojho partnera skutočne dobre poznáte svedčí aj to, že sa vyznáte v jeho šatníku, zvykoch, preferenciách a teda rozhodne aj v obľúbenej vôni. Parfum ako darček pre priateľa je možno klasickým, no originálnym darčekom, ktorým neurazíte. Ak poznáte jeho obľúbenú vôňu, máte vyhraté. Ak mu chcete ponúknuť niečo nové, siahnite po parfumoch, ktoré oslovili široké spektrum mužov.

Tip na originalnálny darček:

Magický/obyčajný hrnček s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Na hrnčeku sa objaví obrázok po zaliatí horúcou vodou
 • Rôzne farebné prevedenia hrnčekov
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Nemusí ísť pritom o drahé značky, ale skôr o parfumy, ktoré so sebou niečo prinášajú. Samozrejme, myslite aj na to, že partner môže preferovať iný druh vône. Myslite teda na to, či je váš partner vo väčšine sladký romantik, drsný rebel alebo elegantný gentleman. Aj vôňa dokáže o osobnosti povedať viac, akoby si človek mohol myslieť.

Čas mu pomôže dospieť

Vraj večné deti. Tak sa vraví o mužoch. No pravda je niekde úplne inde. Muži vždy dospejú v správnom okamihu. Čo tak tomu pomôcť? Časom v tomto prípade nemáme na mysli roky formovania a budovania osobnosti, to ako darček nie je možné venovať. No, náramkové hodinky môžu pomôcť mužovi vzácny čas ustrážiť. Hodinky na ľavej ruke muža sú často stelesnením extravagancie, zodpovednosti i štýlu.

CASIO EDIFICE

Špeciálne ako darček pre priateľa hodinky rozhodne zabodujú. Možno vám to neraz spomenul a ak aj nie, nič sa nedeje. Hodinky sú vianočným darčekom, ktorým neurazíte a získate si jeho pozornosť. Buď to zvýrazníte jeho mužnosť, rebéliu, eleganciu alebo jemnosť a cit.  Zlato, striebro, čierny antracit, veľký ciferník alebo moderný LED displej. Svet hodiniek vám toho ponúkne viac, akoby ste čakali.

 

Casio G-Shock Casio G-Shock

tlačidlo

Elysee Diomedes II Elysee Diomedes II

tlačidlo

Lotus Marc Marquéz Lotus Marc Marquéz

tlačidlo

 Casio Edifice CASIO EDIFICE

tlačidlo

 Lacoste 12.12 LACOSTE 12.12

tlačidlo

eny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 17. 7. 2018.

Darček pre priateľa – Urobte mu radosť
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+