Vyberte stranu

Či už sa nám to páči alebo nie, Vianoce sa neúprosne blížia. Samozrejme, z každej strany vás zavalí množstvo informácií a reklamných kampaní, ktoré opäť presýtia celý trh emóciami týchto sviatkov. Vraví sa, že Vianoce sú dnes už iba pre deti. Pravú hodnotu Vianoc však drvivá väčšina z nás pozná a darčeky sú iba jedným z bonusov, ktoré potešia každú dušu, či má desať alebo päťdesiat rokov. Nemyslite si teda, že váš otec je na darčeky už príliš veľký alebo starý. Verte, že aj maličkosť niekedy môže potešiť a potešiť ňou môžete kopec ľudí aj vy. Práve v tomto článku vám chceme predstaviť niekoľko kreatívnych a praktických darčekov pre každého muža. Tak poďme na to.

 

Tipy na vianočné darčeky

Tip na originalnálny darček:

Vankúš s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Eco friendly material
 • Rozmer 40 x 40 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Najlepšie darčeky pre mužov

 

Autá sú pre mužov slabosť

Pozor, nemáme teraz na mysli, že manželky majú vo veľkom nakupovať nové autá, hoci predstava je to krásna. Ako vianočný darček však potešia aj drobné doplnky pre interiér či exteriér auta, ktoré muž isto ocení. Autopoťahy alebo autorohože, či autokoberce do auta sú skvelou voľbou, ktorá nestojí veľa peňazí a zároveň vášho otca, manžela či partnera určite poteší. Rovnako tak kvalitná autokozmetika alebo komfortná lakťová opierka môžu byť práve tým, čo muža chytí za srdce. Nemusíte mať preto vysoký cenový strop, naozaj stačí myslieť na detaily a verte, že s typom takéhoto darčeka určite zabodujete.

Tip na originalnálny darček:

Puzzle s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Rozmer 20 x 29 cm alebo 38 x 26 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

 

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop autovybava.sk ponúka kvalitnú výbavu do auta za výhodné ceny

Viac Informácii

Pitný režim musí byť

Dnes už to nie ja takým pravidlom, no kedysi sa zvyklo hovorievať, že muž je ako pohár kvalitnej whiskey, či s ľadom alebo bez, stále rovnako dokonalý. Samozrejme, skromnosť šla bokom. Naozaj, ak neveríte, v takomto podobnom znení bolo aj írske príslovie. A tu sa dostávame k jadru veci. Nehovoríme o lacnej borovičke či slivovici, ktorá poteší, ale o kvalitných dúškoch, ktoré očaria. Ak sa bavíme o príležitosti Vianoc alebo iných sviatkoch, hovoríme o niečom výnimočnom. Ak patrí váš muž medzi fanúšikov kvalitného vína či liehu, určite nepohrdne kvalitnou whiskey, koňakom, ginom alebo archívnym vínom. Ako darček pre otca kvalitná fľaša rumu rozhodne nič nepokazí.

jack daniels

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop svetnapojov.sk ponúka kvalitný alkohol za výhodné ceny.

Viac Informácii

 

Elektronika nikdy nesklame

Nebudeme si klamať, nový mobil, tablet, počítač či notebook. To sú darčeky, ktoré posledné roky jednoducho fičia a urobia radosť takmer každému. Nemusíte byť veľkým fanúšikom moderných technológií, aby vás niečo také nepotešilo. Ak sa bavíme o darčeku pre vášho otca, potešiť môže aj elektronická čítačka kníh, tablet spomínaný mobil, ale aj zariadenia ako fotoaparát alebo samotný televízor. Ak je niekto fanúšikom hudby, skvelý darček pre otca môže byť aj domáce audio alebo kvalitná HIFI sústava. Praktického muža, ktorý sa o seba stará poteší aj kvalitný holiaci strojček. Možností je viac ako dosť.

Asus P1801-T-B003M

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.skTpd.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

 

Športovec telom i dušou

Pre ženu je tento druh darčeka, možno trochu nevhodným, predsa len takýmto darčekom niekedy nevhodne naznačíme, že niečo je treba zmeniť. U otca si takúto starosť nerobte. Stepper, rotoped, bicykel, sada činiek, kolieskové korčule alebo cyklotrenažér, ako darček pre otca jednoducho zabodujú. Nejde nám o to, aby sme vám vybrali konkrétny produkt, pretože daného človeka poznáte najlepšie vy sami. Ak sa teda rozhodnete pre cestu športového darčeka, pouvažujte aj nad športovým oblečením určeným pre beh alebo posilňovňu.

Cyklotrenažér inSPORTline JOTA

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.sk a insportline.sk ponúkajú športové vybavenie za výhodné ceny!

Viac Informácii

 

Klasika má svoj príbeh

Nie, pod klasikou nemyslíme pár ponožiek, hoci ponožiek nikdy nie je dosť. Klasikou v tomto prípade myslíme knihu. Darček pre otca v podobne knihy môže mať svoj význam. Ak svojho otca, ale všeobecne partnera či priateľa dobre poznáte a viete, že patrí medzi ľudí, ktorí ocenia dobrú literatúru, kniha rozhodne nesklame. Stačí poznať žáner, preferencie alebo si nechať poradiť priamo v predajni, čo je momentálne „in“, bestsellery, ktoré dobili svete. Kniha je klasikou, ktorá so sebou prináša niečo navyše, čo obdarovaný rozhodne ocení.

najlepšie knihy

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop martinus.sk ponúka rôzne druhy kníh za výhodné ceny!

Viac Informácii

Vôňa Vianoc

Asi nechcete, aby váš otec voňal práve ako ihličie, škorica alebo medovník. Hoci sú to všetko nádherné esencie. Kvalitný parfum, voda po holení alebo toaletná voda sú darčekom pre otca ako vyšité. Siahnuť po dobrej kvalitnej vôni, ktorá bude vystihovať daného človeka nie je tak úplne jednoduché. Aj pri výbere parfumu je potrebné človeka dobre poznať, možno aj vedieť, aký druh vône preferuje. Podľa toho sa zameriate na parfum alebo vôňu, ktorá daného človeka skutočne vystihuje. A naozaj nejde o darček iba pre ženy. Skutočne kvalitná vôňa je praktickým a štýlovým darom aj pre každého muža.

Boss The Scent

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop notino.sk ponúka rôzne druhy parfumov za výhodné ceny!

Viac Informácii

 

Presný čas po ľavej ruke

Ak máme na mysli ľavú ruku a presný čas, nič iné ako hodinky to byť nemôže. Ako darček pre otca sú hodinky skutočne decentnou, praktickou a naozaj elegantnou záležitosťou. Vybrať z dnešnej ponuky hodiniek veru nie je jednoduchá záležitosť. Zvážiť môžete rôzne aspekty. Od typu hodiniek až po farbu, materiál, odolnosť či samotný dizajn. Ručičkové, digitálne, smart hodinky, športové či elegantné. Niektorého muža možno skôr osloví striebro a niekto si možno potrpí na čierny antracit. Verte však, že kvalitný ciferník vždy poteší.

Tip na originalnálny darček:

Magický/obyčajný hrnček s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Na hrnčeku sa objaví obrázok po zaliatí horúcou vodou
 • Rôzne farebné prevedenia hrnčekov
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop timestore.sk ponúka kvalitné hodiny za výhodné ceny!

Viac Informácii

 

Šperky sú príliš?

Pre ženu áno, pre mužov nie? Nezmysel. Šperk je ozdobou, ktorý si nájde cestu k mužom i ženám. Netreba kategorizovať darovanie šperkov, ako čisto ženskú záležitosť. Samozrejme, kupovanie náušníc môžeme vylúčiť, no všetko ostané je v poriadku. Darček pre otca v podobe krásnej retiazky s príveskom, náramok z chirurgickej ocele, prsteň so zaujímavým motívom alebo obyčajný prívesok pre šťastie by sa mohol zdať ako klišeé, no svoju hodnotu si určite nesie. Zlato, striebro aj chirurgická oceľ dokážu ako darček povedať veľa. Opäť nie je potrebné utrácať tisíce, povedať, že si ťa vážim sa dá aj za rozumnú cenu.

lacné šperky

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop sperky-eshop.sk ponúka skvelé šperky za výhodné ceny!

Viac Informácii

 

Najlepšie darčeky pre mužov

 

Darček pre otca – Vianoce na každý deň
5 (100%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+