Vyberte stranu

Narodeniny, meniny alebo Vianoce. Kalendár je perfektný organizátor a práve on nám určuje tie momenty, kedy sa chystáme niekoho obdarovať. Tentokrát sa povenujeme darom pre ženy, matky, manželky či priateľky všeobecne. Každá časť dámskeho publika si nájde svoje. Zároveň chceme aspoň čiastočne poskytnúť inšpiráciu mužom, ktorí dumajú nad tým, čím obdarovať ich polovičku či matku. Ak teda rozmýšľate, aký darček pre mamu či manželku pripraviť, skúste sa inšpirovať našimi nápadmi, prípadne ich skombinujte a veríme, že úsmev na tvári rozhodne vyčaríte.

 

Praktická vec do domácnosti

Skôr ako sa dostaneme k šperkom, parfumom a zaručenej klasike, verte, že napríklad skvelý darček pre mamu môže byť niečo, čo využije efektne i efektívne. V domácnosti je priestor pre takéto veci naozaj rozmanitý. Stačí ak sa zameriate na určitú časť domu. Do kuchyne potešia nejaké špecifické spotrebiče ako odšťavovač, kuchynský robot, ryžovar a podobne. Niečo, čo je mierne odlišné, no zároveň naozaj praktické. Ak máte vedomosť, že danú osobu poteší napríklad set príboru alebo sada pohárov na víno, viete čo máte hľadať. Darček pre mamu môže byť napríklad aj forma na pečenie a množstvo iného kuchynského vybavenia. Kuchyňou to však nekončí. Stačí ak sa zameriate na kúpeľňu alebo obývačku a máte torzo ďalších nápadov. Osušky, uteráky, rôzne dekorácie alebo posteľná bielizeň či návlečky na paplón a vankúše.

Tip na originalnálny darček:

Vankúš s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Eco friendly material
 • Rozmer 40 x 40 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

 

Darčeky pre ženy – Tipy na vianočné darčeky

 

Potešte ju dobrou knihou

Väčšinou ide o klasiku, ktorá nikdy neomrzí. A skutočnosť je taká, že je to pravdou. Ak patrí vaša polovička medzi milovníkov literatúry, nie je dôvod, ktorý by vám mal v kúpe dobrej knihy zabrániť. Samozrejme, nie je na škodu ak viete, aký žáner máte hľadať. Iná kniha môže byť darček pre mamu, iný vkus môže mať manželka. Skutočne je potrebné osobu trocha poznať. Ak však nemáte ani potuchy, akým smerom sa uberať, vsaďte všetko na bestsellery. Kniha, ktorá zaujala státisíce čitateľov nemôže byť brakom. Ak teda nemáte inú možnosť vyberajte niečo blízke ženám a  kupujte literatúru, ktorá si získala priaznivú spätnú väzbu.

darček pre mamu Anjeli na dosah

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop martinus.sk ponúka rôzne druhy kníh za výhodné ceny!

Viac Informácii

Čas venovať sa sebe

Teraz nejde o žiadny signál, ktorý má vašej polovičke či priateľke naznačiť, že je potrebné niečo na sebe meniť. Tento druh darčeka je vhodný v prípade, že viete, že opačné pohlavie je fanúšikom športu a venuje sa mu. Či je to posilňovňa, beh alebo úplne iný druh športu, športové vybavenie či oblečenie môže potešiť. Ak teda máte možnosť a máte vedomosť o tom, že žena je aktívna či pasívna športovkyňa, sortiment máte naozaj široký. Aký druh darčeka, to je už individuálne. Trampolína pre jumping, bežecký pás, kolieskové korčule alebo nejaké outdoorové vybavenie, určite v prípade športovej orientácie padne na úrodnú pôdu.

Tip na originalnálny darček:

Puzzle s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Rozmer 20 x 29 cm alebo 38 x 26 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Moderná technika vždy poteší

Rovnako ako darček pre otca, elektronika ako darček pre mamu, manželku alebo partnerku nič nepokazí. Opäť sa zamerajte na potreby. Darček má v prvom rade potešiť, no ak so sebou prináša praktické využitie, poteší ešte viac. Potešiť môže napríklad holiaci strojček, epilátor prípadne klasický tablet, mobilný telefón alebo notebook. Zamerať sa môžete aj na preferencie danej osoby. Ak rada fotografuje, určite ocení kvalitný fotoaparát. V tomto prípade je spektrum voľby naozaj rozsiahle.

Asus P1801-T-B003M

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.skTpd.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Móda a štýl – Niečo na seba

Jednoduchšie by bolo zakúpiť poukaz v určitej hodnote, dať ho žene do ruky a nech si darček vyberie sama. Je to jedna z možností a vedzte, že nejedna žena by sa potešila. Ako darček však rozhodne poteší niečo konkrétne, čo vyberiete vy sám. V zásade ide o to, aby ste trafili vkus, čo by po nejakej tej spoločnej dobe nemal byť až taký problém. Veľkosť je možné vymeniť, predsa len nie vždy sa dá trafiť úplne. Pozor, aby ste však veľkosťou neurazili. Alebo sa zamerajte na časti oblečenia, ktoré nemáte šancu pokaziť. Darček pre mamu v podobe šálu, čiapky prípadne peknej šatky nepokazí nič. Rovnako tak aj doplnky v podobe kabelky, peňaženky prípadne aj topánky. Pri topánkach je však už riziko pohodlia a správnej veľkosti.

darček pre mamu šaty

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop cellbes.sk má v ponuke krásne šaty za výhodné ceny!

Viac Informácii

 

Kozmetika a drogéria je „in“

Kvalitná dámska kozmetika či drogéria nikdy nič nepokazí. Balíček plný rôznych krémov, špirál, make upov, alebo kvalitnej drogérie v podobe šampónov, sprchových gélov či telového mlieka by sa mohli zdať nudnou klasikou, ktorá práve nepoteší, ale jednoducho sa zíde. No, rozhodne sa zíde viac, ako porcelánová váza z obchodu s dekoráciami. Ak zainvestujete do kvalitnej drogérie či kozmetiky, žena sa zaručene poteší.

Zárukou dobrého typu na darčk je aj kvalitný parfum. Hoci by bolo dobre poznať aspoň vkus danej dámy, respektíve jej preferencie v oblasti vône, určite nájdete aj parfumy, ktoré sú neutrálne a obľúbi si ich každý. Ak však už má ísť o dar, nehľadajte lacnú toaletnú vodu, ale zainvestujte do ozajstného parfumu. Hoci sa možno buchnete po vačku, kvalita je diametrálne odlišná.

 

Tip na originalnálny darček:

Magický/obyčajný hrnček s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Na hrnčeku sa objaví obrázok po zaliatí horúcou vodou
 • Rôzne farebné prevedenia hrnčekov
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop notino.sk alebo parfemy-elnino.sk ponúkajú rôzne druhy parfumov za výhodné ceny!

Viac Informácii

 

Šperky hovoria samé za seba

Možno klišé, no toto sa zapíše až do morku kosti. Niekto si myslí, že čím viac lesku a zlata či striebra, tým je darček lepší. Zvlášť, ak sa bavíme o šperkoch. Častokrát však môže ísť o drobnú pozornosť, ktorá rozžiari úsmev vašej drahej na tvári. Šperky ako darček pre ženy sú možno niečím bežným, no to neznamená ,že ide o niečo, čo neprekvapí. Nebavíme sa o tisíckach eur. Aj za menšiu sumu je možné povedať, že vám na človeku záleží. Náušnice, prstene, retiazky či prívesky. Môžete si naozaj vyberať. V rámci šperkov, respektíve doplnkov, ktoré vytvárajú tento efekt radíme aj elegantné dámske hodinky. Takýmto „šperkom“ určite nič nepokazíte.

darček pre mamu michael kros dámske hodinky

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop timestore.sk ponúka kvalitné hodiny za výhodné ceny!

Viac Informácii

Darčeky pre ženy – Tipy na vianočné darčeky

Darček pre mamu – Čím potešíte každú ženu?
5 (100%) 4 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+