Vyberte stranu

Čo si kúpiť, aby ste si mohli zútulniť obývacie priestory?

 

Každý z nás si občas túži kúpiť niečo nové do domácnosti. Nové veci priestor príjemne zútulnia, modernizujú a zároveň vytvárajú to povestné teplo domova.

Ak ale chcete zútulniť napríklad obývacie priestory, čo by vám mohlo zútulniť a skrášliť práve miestnosť, kde prijímate návštevy a kde sa stretávate s rodinou?

Vertikálne žalúzie

 

Ak máte v obývačke presklenenú stenu, alebo máte veľké okná, odporúčame vám klasické interiérové žalúzie nahradiť novým vertikálnym žalúziím. Nové vertikálne žalúzie dodá vašim oknám v obývačke šmrnc. Ak je táto miestnosť vstupom na balkón, či krytú terasu, práve toto moderné a pomerne praktické tienenie využijete v týchto priestoroch.

Ak si chcete zútulniť obývacie priestory, práve moderné tienenie vám pomôže tieto priestory zútulniť.

 

Vinotéka

 

Moderné vinotéky dokonale dominujú v industriálne zariadených obývačkách, no nájdu si svoje miesto aj v „klasických“ minimalistických. Ak máte radi víno a chcete mať po ruke kvalitné vínka, či už pre návštevy, alebo sami pre seba, odporúčame vám umiestniť do obývačky štýlovú vinotéku. Mať po ruke kvalitné výberové vínka – to ocení každá návšteva!

Nový koberec pod konferenčný stolík

 

Nové kvety na vnútorných parapetách môžu zútulniť obývacie priestory, avšak môžu to aj nové koberce pod konferenčnými stolíkmi. Ak ten váš je už opotrebovaný, ošúchaný, fľakatý, odporúčame vám zainvestovať do nového. Musí farebne ladiť k bytovému textilu v miestnosti – k dekám, dekoračným vankúšom, ale aj k vázam, či soškám.

 

Okrem tohto, čo sme si spomínali, môžete kúpiť aj nové sady sklenených pohárov, ktoré následne umiestnite do obývacej steny. Obývaciu izbu vám môže zútulniť aj nový modernejší obraz. Odporúčame predovšetkým obrazy na plátne. Sú pekné, štýlové a hlavne nadčasové. Takýto obraz vynikne najmä nad sedačkou.

Čo si kúpiť, aby ste si mohli zútulniť obývacie priestory?
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+