Vyberte stranu

 Čo robiť preto, aby ste mali krásnu pleť?

 

Starnutie negatívne vplýva na našu psychiku. Horšie to znášajú najmä ženy. Niektoré sa nemôžu zmieriť so starnutím pokožky a hľadajú všetky možné spôsoby, ako mať krásnu a zdravú pleť, pričom stačí dodržiavať niektoré pravidlá, ktoré nám pomôžu udržať si pleť zdravú a krásnu.

 Čo robiť preto, aby ste mali krásnu pleť?

Pravidelná hydratácia

 

Aby sme mali krásnu pleť, nesmieme zabúdať na hydratáciu najmä tých častí tela, ktrá je dennodenne vystavovaná veľkej záťaži a vonkajším vplyvom. Máme na mysli najmä dlane, chodidlá, krk a tvár. Pravidelná hydratácia kvalitnými krémami vám pomôže predchádzať extrémnemu vysúšaniu pokožky. Ak máte suchú pokožku, ktorá praská, pokožka si pýta tekutiny, ktoré jej chýbajú, aby vyzerala zdravo.

Nebojte sa preto investovať do kvalitných bio krémov, za studena lisovaných olejčekov, ktoré vám pomôžu hydratovať pokožku. Čo sa týka olejčekov, odporúčame argánový, šípkový, konopný a mandľový.

 

Úprava jedálnička

 

Ak chcete mať krásnu pleť, dôležité je starať sa o pleť aj zvnútra. Odporúčame vám vyhýbať sa bielej múke, rafinovaným cukrom, sladkostiam, ktoré neohrozujú nielen vašu pleť, ale aj zuby. Viaceré ženy sa aj v pokročilejšom veku sťažujú na akné. Práve zlá nevhodná strava ale môže byť za hnisajúcimi akné.

Zvýšte príjem vitamínov, pite viac vody a vyhýbajte sa sladkostiam.

 Čo robiť preto, aby ste mali krásnu pleť?

Vyskúšajte galvanickú žehličku

Jedným zo spôsobov, ako si udržať krásnu pleť, je aj galvanická žehlička. Nie je to žiadna žehlička na prádlo. Je to žehlička na pokožku, ktorej primárnou úlohou je chrániť nás pred vráskami. V čom je galvanická žehlička dobrá? Galvanická žehlička vyhladzuje vrásky, eliminuje výskyt tmavých kruhov okolo očí, zvyšuje elasticitu pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu, čistí póry a lieči akné. Ak máte akýkoľvek problém s pokožku, galvanická žehlička vám pomôže.

Postarajte sa o svoju pleť a pomôžte jej, aby zvládla nástrahy vonkajšieho prostredia.

Čo robiť preto, aby ste mali krásnu pleť?
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+