Vyberte stranu

Buďte v bezpečí v pohodlí Vášho domova vďaka inteligentným dverám

Bezpečnosť je prvoradá

Od počiatku sa ľudia snažili chrániť svoje príbytky. Samozrejme pred tisíckami rokov naši predkovia nemali vymoženosti a výdobytky modernej doby, ale svoj majetok si určite chránili aj za cenu použitia násilia. Dnes sa, vďakabohu, k násiliu znižovať nemusíme. Práve naopak! Môžeme si vyberať z množstva prostriedkov a produktov, ktoré slúžia na zvýšenie našej bezpečnosti, patria k nim aj vchodové dvere.

Aj v tomto prípade platí, že nie sú dvere ako dvere. Iné dvere si vyberáme do miestností bytu či domu a zasa iné vstupné dvere. Tie by rozhodne mali byť kvalitné a čo najlepšie zabezpečené proti zlodejom či prírodným živlom.

Buďte v bezpečí v pohodlí Vášho domova vďaka inteligentným dverám

Bezpečnosť ruka v ruke s komfortom

Aj Vy ste niekedy zatúžili po maximálnom komforte vo svojom domove? Pred pár rokmi sa nám ani nesnívalo, že niektoré filmové či seriálové sci-fi prvky sa dnes stanú bežne dostupnou realitou. Dôkazom toho sú napr. aj inteligentné vchodové dvere. Už samotný názov napovedá, že nejde o hocijaké dvere, ale také, ktoré dokážu predvídať a môžete s nimi aktívne komunikovať.

Vďaka týmto dverám máte možnosť mať pod kontrolou celú svoju domácnosť a všetkých ľudí, ktorí do Vášho príbytku vstupujú. Okrem toho môžete ovládať dvere odtlačkom prsta alebo pomocou Vášho Androidu. Okrem maximálneho bezpečia si môžete naplno užívať svoj domáci komfort.

Buďte v bezpečí v pohodlí Vášho domova vďaka inteligentným dverám

Investícia do okien sa oplatí

Okrem vchodových dverí je veľmi dôležitý aj správny výber okien. Ak si zariaďujete nové bývanie alebo ste sa rozhodli pre väčšiu rekonštrukciu bytu či domu, mali by ste investovať do kvalitných okien. Doba plastových okien akoby bola na ústupe a čoraz viac sa do popredia dostávajú drevohliníkové okná, ktoré už na prvý pohľad zaujmú svojím dizajnom a prevedením. V porovnaní s plastovými oknami ide síce o väčšiu investíciu, ale získate tým vyššiu kvalitu a oveľa dlhšiu životnosť ako v prípade plastových okien.

Ak by ste chceli mať maximálnu istotu, skúste sa obrátiť na odborníkov, ktorí sa výrobe a predaju drevených eurookien venujú a nechajte si poradiť od nich.

Buďte v bezpečí v pohodlí Vášho domova vďaka inteligentným dverám
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+