Vyberte stranu

Podmanivé aviváže Kuschelweich pre mäkkú bielizeň

Kuschelweich je možno pre mnohé Slovenky neznámou značkou, ale keď sa povie Cocolino s vyobrazeným medvedíkom, viaceré ju poznajú a pravidelne používajú. Značka Cocolino sa totiž v posledných rokoch stala na Slovensku veľmi obľúbenou. Čiže značka Kuschelweich je predávaná v Rakúsku a v Nemecku, a u nás sa predáva pod značkou Cocolino. Ak teda ešte nepoznáte značku Kuschelweich, teraz vám ju predstavíme.

 

Mäkký a maznavý Kuschelweich

Výrobky značky Kuschelweich sú jedny z najobľúbenejších a napredávanejších značiek v Rakúsku a Nemecku. A niet sa čomu čudovať. Vyznačujú sa veľmi príjemnými a čarovnými vôňami. Keďže nie sú dráždivé, sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a na pranie detskej bielizne.

Veľa zákazníčok tvrdí a upozorňuje na neporovnateľný rozdiel v kvalite rakúskych a nemeckých výrobkov Kuschelweich s tými, ktoré sa predávajú u nás pod značkou Coccolino, aj keď by malo ísť o rovnaké a identické výrobky.

Podmanivé aviváže Kuschelweich pre mäkkú bielizeň

Veľký sortiment Kuschelweich

Pod značkou Kuschelweich sa predávajú rôzne druhy výrobkov. Medzi novinky patria jemné voňavé perly Kuschelweich, ktoré sa aplikujú nie do priehradky na aviváž, ale priamo do bubna práčky. Ďalej sú to voňavé vrecká, ktoré postupne uvoľňujú vôňu a umiestňujú sa do skrinky s oblečením alebo sa zavesia na háčik v skrini.

Kuschelweich, to sú predovšetkým aviváže, ktoré zanechávajú bielizeň krásne mäkkú s príjemnou a čerstvou vôňou. Možno ste nevedeli, ale v doslovnom preklade značka Kuschelweich znamená „maznavý a mäkký“. A presne taká je bielizeň po používaní aviváže Kuschelweich.

Jedno balenie obsahuje približne 9 miliárd parfumovaných kapsúl. Tieto mikroskopické kapsule obsahujúce parfum sa prichytia na oblečenie. Dotykom alebo prirodzeným pohybom sa kapsule otvárajú i uvoľňujú parfum, a tak oblečenie ostane aj pri nosení voňavé niekoľko dní.

 

Podmanivé i prirodzené vône

Výber vôní aviváže Kuschelweich je veľký. Môžete si vybrať z bohatého sortimentu čerstvých, podmanivých i exotických vôní. A keďže nie sú dráždivé, sú určené aj pre malé deti s citlivou pokožkou. Pokiaľ chcete používať vôňu pre malé dieťa, ktorému nebudú dobre robiť ostré vône, použite aviváž Kuschelweich Sanft & Mild s jemnou a prirodzenou vôňou.

Medzi najviac predávané patrí aviváž Kuschelweich magická sviežosť s krásnou vôňou čerstvých kvetov, ktorá zanechá bielizeň nielen príjemne hebkú a mäkkú, ale dodá jej dlhotrvajúcu sviežosť počas niekoľkých dní. Aviváž Kuschelweich je vysoko koncentrovaná ako bežné aviváže, a tak aj malé balenie vydrží na viac praní. To znamená, že už malé 1 litrové balenie aviváže vydrží až na 33 praní. Vôňa z aviváže sa postupne uvoľňuje a vydrží na bielizni až 8 týždňov.

Podmanivé aviváže Kuschelweich pre mäkkú bielizeň
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+