Vyberte stranu

Aktovky pre prváčikov i školské batohy pre staršie deti

Zápisy do základných škôl už prebehli a my dúfame, že sa vaše deti dostali na základnú školu, ktorú ste si vyhliadli. Či už sa vaše deti chystajú do prvej triedy alebo do vyšších ročníkov, do základnej potrebnej výbavy všetkých školákov patrí kvalitná aktovka alebo školský batoh. Prečo kvalitné? Pretože deti i napriek veľkým pokrokom v školstve stále nosia domov a do školy množstvo učebníc    a školských pomôcok. Aby deti nemali preťažené chrbty, váha bola dobre rozložená a čo najviac ste im uľahčili, vyberajte z overených značiek, ktoré ponúkajú ergonomicky tvarovanú chrbtovú časť. Široký výber aktoviek a školských batohov nájdete tiež v špecializovanom e-shope Bagalio.sk.

Aktovky pre prváčikov i školské batohy pre staršie deti

Klasická aktovka alebo školský batoh?

Či nakoniec vyberiete klasickú aktovku alebo školský batoh, to záleží naozaj iba na vás a samozrejme na postave a konštitúcii vášho školáka. Klasická aktovka s klopami je stále veľmi obľúbená a pre prváčikov, ktorí sa so školou iba zoznamujú, je veľmi prehľadná a ľahšie sa v nej zorientujú a udržia poriadok. Batohy už zase dávno nie sú beztvarým batôžkom, ale majú ergonomicky tvarovanú a pevnú chrbtovú časť. Popruhy aktoviek i batohov sú širšie a vypolstrované, aby sa predchádzalo otlakom. Väčšina modelov je tiež vybavených prsnými popruhmi k ešte lepšiemu rozloženiu váhy a odľahčeniu chrbta. Design a farby, pokiaľ je možné, nechajte na tom, pre koho je batoh určený. Len ak kupujete školský batoh pre viac ročníkov, radíme vám zvoliť neutrálny motív bez postaviček, z ktorých dieťa skoro vyrastie alebo ho prestanú baviť.

Aktovky pre prváčikov i školské batohy pre staršie deti

Medzi najobľúbenejších výrobcov aktoviek a školských batohov patrí Emipo, Boll a Herlitz. Ale i mnoho ďalších výrobcov ponúka veľmi kvalitné školské batohy. V e-shope Bagalio.sk môžete použiť pri výbere filtre a zvoliť tak nielen výrobcov ale tiež veľkosť, farbu i materiál. Ľahko sa tak v ponuke zorientujete a vyberiete školský batoh sami. U množstva modelov môžete obstarať i peračník a vrece na telocvik v rovnakom designe ako samotnú aktovku či batoh. Nezabúdajte tiež na dostatok reflexných prvkov, aby bolo dieťa dobre vidieť, zvlášť v prípadoch, keď už chodí do školy samostatne. Ak máte akékoľvek nejasnosti či dotazy, sú vám špecialisti z Bagalio.sk k dispozícii na chate alebo ich zákazníckej linke.

Aktovky pre prváčikov i školské batohy pre staršie deti
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+