Vyberte stranu

Ako zvýšiť bezpečnosť zamestnancov vo výrobných halách, či skladových priestoroch?

 

Viaceré podnikateľské subjekty museli aj kvôli koronakríze myslieť na zabezpečenie všetkého potrebného, aby zamestnanci mohli byť na pracovisku v bezpečí. Pred touto krízou ale viacero zamestnávateľov podceňovalo zabezpečovanie potrebnej výbavy, ktorá by neohrozovala zdravie zamestnancov.

Ak máte záujem o zvýšenie bezpečnosti zamestnancov vo výrobných halách, či v skladových priestorov, poradíme vám, na čo sa zamerať.

Zabezpečte bezpečné vysokozdvižné vozíky

 

Povinnosťou každej firmy je zabezpečiť spolu so strojmi potrebnými na výrobu aj bezpečné vysokozdvižné vozíky. Vysokozdvižné vozíky potrebujú okrem kvalitných prídavných zariadení aj bezpečné sedačky. Zamestnanci obsluhujúci vysokozdvižné vozíky potrebujú byť v bezpečí a zároveň by mali mať chránenú chrbticu. Práca na vysokozdvižných vozíkoch nie je sedavé zamestnanie, ale nepohodlné a zároveň zdravie ohrozujúce sedačky nezvýšia produktivitu zamestnanca.

Odporúčame kúpiť kvalitnú sedačku Grammer. Chráni chrbát, poskytuje pohodlie a hlavne má vysokú životnosť. Sedačky pre manipulačnú techniku sú tiež veľmi dôležité a treba si ich vyberať dôkladne.

Investujte do kvalitných mechanických prídavných zariadení

 

Ak chcete, aby sa zamestnanci cítili bezpečne, okrem kvalitných vysokozdvižných vozíkov s dobrými sedačkami investujte do kvalitných mechanických prídavných zariadení. Medzi mechanické prídavné zariadenia radíme pracovné plošiny, predĺžené vidlice, žeriavové ramená s uchytením na nosnú dosku vozíka alebo násuvné vidlice, nosiče sudov, mechanické a hydraulické lopaty atď.

Ak chcete zvýšiť bezpečnosť zamestnancov, nezabúdajte investovať do kvalitných mechanických prídavných zariadení.

Okrem tohto všetkého poskytujte zamestnancom dôležité ochranné pracovné pomôcky a nepreťažujte zamestnancov (príjmite nových kvalifikovaných zamestnancov).

Ako zvýšiť bezpečnosť zamestnancov vo výrobných halách, či skladových priestoroch?
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+