Vyberte stranu

Pokrok vo svete technológií sa nedá zastaviť, takže každý jeden deň máme na trhu nový a lepší model. Moderné a užitočné funkcie však vždy niečo stoja, preto sú všetky novinky spočiatku drahšie. Príležitosť kúpiť si takýto tovar tak nemajú všetci. Existuje však niekoľko riešení.  Buď si otestujete vlastnú trpezlivosť a každý mesiac si zo svojej mzdy odložíte potrebnú sumu, čo vám zaberie určitý čas, alebo si požičiate od príbuzného, kolegu či priateľa. Pokiaľ sa vám ale nechce v okolí hľadať tak vzácnu osobu, ktorá má k dispozícii voľné peniaze, môžete to skúsiť s kúpou na splátky.

Tento spôsob v sebe zahŕňa niekoľko výhod naraz. Dôležité však je, k takémuto záväzku pristupovať zodpovedne a dodržiavať pri jeho plnení niekoľko podmienok. Veľmi rýchlo sa potom presvedčíte, že aj vy môžete urobiť svojim najbližším radosť a krásne sviatky s novým a špičkovým mobilom za výhodné splátky.

Nakúpite teraz a zaplatíte neskôr

Na prvý pohľad sa zdá, že nákup vo forme splátok je príliš drahý pôžitok a je lepšie si utiahnuť opasok a ušetriť. Pokiaľ si ale takúto formu nákupu dobre premyslíte, zvážite a správne nastavíte mesačné splátky, ktoré budete riadne uhrádzať, môžete si dovoliť urobiť radosť sebe alebo blízkym kedykoľvek potrebujete.

Hlavnou výhodou takéhoto „úverového produktu“ je, že vám umožňuje nakúpiť hneď a bez toho, aby ste sa museli obťažovať nahromadením celej požadovanej sumy. Za nový mobil alebo počítač tak zaplatíte neskôr. A čo je najdôležitejšie, produkt môžete okamžite používať. Stačí si na MobilOnline.sk vybrať konkrétny produkt a pri žiadosti zvoliť vhodný termín a výšku splátky.

Všetko si môžete nastaviť podľa seba

Druhou výhodou je, že v skutočnosti môže vami zvolený splátkový kalendár znížiť zaťaženie rodinného rozpočtu a optimalizovať výdavky. Áno, nečudujte sa.

Toto kritérium je relevantné, ak ide o spravodlivé splátky. Mesačnú splátku si môžete vypočítať sami, na čo nepotrebujete žiadnu vysokú školu ani nadanie. Dôležité je vydeliť sumu nákupu počtom mesiacov v splátkach a zohľadniť pritom ďalšie vlastnosti konkrétneho „úverového produktu“ ako sú úroky a iné poplatky.

V dnešnej dobe by malo byť ale všetko jasné a transparentné, takže na nepríjemné prekvapenia počas roka môžete pokoje zabudnúť.

Nákup vybavíte cez internet a bez nechcených svedkov

Ak vám nákup na splátky nevyhovoval pre ohrozenie vášho súkromia a pohodlia z dôvodu vybavovania a dlhého schvaľovania priamo v predajni, kde za vami v rade čaká niekoľko ďalších zákazníkov, dnešné možnosti nákupu na splátky vám tento spôsob získania nového tovaru naopak spríjemnia.

Nový mobil na splátky si tak môžete pohodlne vybrať online a bez nechcených svedkov. Na takýto nákup nemusíte vynaložiť žiadne veľké úsilie ani minúť posledné peniaze na účte. Stačí si vybrať a vyplniť potrebné údaje a behom niekoľkých hodín môžete mať mobil alebo darček doma a najkrajšie sviatky roka sa môžu začať.

Zdroj obrázka: Victoria Kisel/shutterstock.com

Urobte najbližším krásne sviatky s novým mobilom za výhodné splátky
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+