Vyberte stranu

Tipy na praktické vianočné darčeky do kuchyne

 

Hľadáte na poslednú chvíľu vianočné darčeky pre partnerku, mamu, či sestru a viete, že by to mali byť také darčeky, ktoré sú reálne využiteľné aj v kuchyni? Ponúkame vám pár dobrých tipov na darčeky do kuchyne.

Tipy na praktické vianočné darčeky do kuchyne

Nový záves, či záclona

 

Nový záves, či záclony sú praktickým a využiteľným darčekom do kuchyne. Okrem kuchynského vybavenia je nutné modernizovať aj celkový priestor novými dekoráciami. Práve závesy, či záclony dokážu modernizovať kuchyňu a potešiť pod vianočným stromčekom. Treba však vedieť maximálnu dĺžku a šírku závesu, či záclony.

Stojany na koreničky

 

Koreničky majú mnohé ženy v kuchynských linkách, no ak chcete, aby ich mala vaša partnerka, sestra, mamina, či kamarátka po ruke, kúpte pod vianočný stromček nové stojany na koreničky. Praktickými sú rotačné stojany na koreničky z dreva alebo z nerezu.

Stojany odporúčame umiestniť hneď vedľa stojanu, v ktorom budú univerzálne kuchynské nože.

 

Mäsiarske nože

 

Vykosťovacie nože, alebo jednoducho mäsiarske nože sú praktickými a zároveň vhodnými darčekmi pre ženy do kuchyne. Mäsiarske nože odporúčame kúpiť v rôznych veľkostiach, nakoľko niekedy sú potrebné dlhšie a užšie nože, niekedy zase kratšie a hrubšie.

Pozrite si v obchodoch najpredávanejšie mäsiarske nože a vyberte jeden, dva nože pod vianočný stromček.

Tipy na praktické vianočné darčeky do kuchyne

Prestieranie

 

Štýlové, elegantné a farebne ladiace k ostatnému vybaveniu kuchyne a jedálne. Kúpte pod vianočný stromček nové prestieranie. Ak je kuchyňa zariadená v rustikálnom štýle, odporúčame slamené, či ľanové prestieranie. Do moderných odporúčame gumené, resp. bavlnené prestieranie.

Okrem týchto darčekov odporúčame aj novú kanvicu, tyčový mixér a z tých drahších darčekov odporúčame nový kuchynský robot. Pod vianočným stromčekom oceníte aj nový kuchynský riad – sadu hrncov, či nové príbory.

Tipy na praktické vianočné darčeky do kuchyne
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+