Vyberte stranu

 

  1. júna 2021 bude sviatok všetkých otcov. Zatiaľ čo každý obchod svojimi špeciálnymi výrobkami upozorňuje na Deň matiek, Deň otcov je trochu v úzadí a mnohé deti naň zabudnú. Ak medzi nich patríte, práve tento rok môžete svojmu otcovi poďakovať za všetko, čo pre vás spravil a pripraviť mu malé prekvapenie alebo mu kúpiť darček.

Predtým než vyberiete konkrétny darček, zamyslite sa nad tým, čo vás otec rád robí a ako trávi svoj voľný čas. Poprípade, že stále chodí do práce, môžete mu kúpiť niečo tematické. Predstavujeme vám niekoľko tipov na darčeky pre mužov – otcov, ktoré by vás mohli zaujať.

  • Športovec

Ak je váš otec športovec telom aj dušou, alebo má skrátka rád večerné jazdy na bicykli, mohol by ho potešiť napríklad držiak na telefón, ktorý sa k bicyklu pripojí. Ak sa zároveň snaží o zdravý životný štýl aj čo sa stravy týka, môžete mu kúpiť nový pohárový mixér, kde si rýchlo pripraví proteínový nápoj.

  • Gurmán

Otcovia gurmáni sa určite potešia novej sade nožov, sade degustačných vín alebo peknému mlynčeku na korenie. Ak rád pozerá filmy a pritom je popcorn, môžete mu kúpiť výrobník popcornu. Ak rád griluje, môžete premýšľať nad malým grilom alebo nad potrebným grilovacím náradím.

  • Workoholik

Ak váš otec sedí dlhé hodiny za počítačom a bolieva ho chrbát, môžete mu zohnať masážny valec, ktorý napätie v chrbte uvoľní. Ak rád pracuje na gauči alebo ešte večer v posteli, mohol by ho potešiť prenosný skladací stolík na notebook. Ak si myslíte, že váš otec nič nepotrebuje, dajte to na istotu a kúpte mu pekný kožený zápisník a originálne pero.

Výhodou je, že v dnešnej dobe zoženiete aj veľké množstvo lacných darčekov, ktoré rovnako potešia. Pri kúpe darčekov nejde o to, koľko ich kúpime ale o to, či ich kupujeme s láskou a či urobia druhému radosť.

Zdroj obrázku:

sebra / Shutterstock.com

Nezabudnite na blížiaci sa Deň otcov a pripravte vášmu otcovi prekvapenie
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+