Vyberte stranu

Veľké a dlhé nákupné obdobie je po vianočných sviatkoch za nami, no pravdou je, že nákupom sa aspoň z určitej časti nevyhneme celoročne. Sezónne veci sú spotrebné, jedlo je tiež nutné zaobstarávať pravidelne a školské pomôcky sa deťom neustále míňajú, nohy rastú. V uponáhľanej dobe je ideálne chodiť nakupovať tam, kde máte všetko pod jednou strechou.

V našom hlavnom meste máte skvelú výhodu v tom, že nákupných centier je tu naozaj mnoho a vy sa tak môžete ktorýkoľvek deň v týždni, ba dokonca aj v nedeľu, vydať nakupovať. Nákupné centrá majú výhodu aj v tom, že sú často otvorené až do 21. hodiny, takže si pokojne stihnete ísť vybrať potrebné veci aj po ukončení vašej pracovnej doby.

Nábytok aj rodinný obed v jednom

Ktoré iné obchodné centrum ako Ikea Bratislava vám ponúkne zariadenie do domácnosti od výmyslu sveta za skvelé ceny a zároveň aj výbornú kuchyňu, kde si vyberie každý člen vašej rodiny? Severský minimalizmus si tak vďaka kúskom z Ikey môžete preniesť aj do svojho interiéru. Určite oceníte široký výber nábytku, kuchynských potrieb, dekorácií, spotrebičov a po namáhavom procese si okrem chutného obeda môžete kúpiť aj netradičné dobroty domov.

Veci pre každého

Najmä v rodinách s deťmi je nutné neustále niečo nakupovať. Deti rýchlo rastú, ani neviete ako a zrazu potrebujete nové topánky, zimnú bundu, ruksak do školy či papierenské potreby. So všetkým spomínaným a ešte s mnohými ďalšími vecami vám pomôže Aupark Bratislava, kam sa dostanete nielen autom, ale aj mestskou hromadnou dopravou a nakúpite všetko na jednom mieste.

S ponukou obchodov, ktoré v centre sú, si vystačíte na všetko, čo práve zháňate. Vydýchnuť si nakoniec môžete v kaviarni a na najbližšie týždne či mesiace máte postarané. Zároveň tu môžete nakúpiť potraviny a komplet zoznam nutných vecí môžete odškrtnúť.

Zdroj obrázka:

George Rudy / Shutterstock.com

Nakupujte múdro, nie nerozvážne
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+