Vyberte stranu

Nájdu si koberce svoje miesto aj vo vašom interiéri?

Koberce typické ornamentálnymi vzormi, ktoré sa rozprestierali po celej ploche izby, sa už pomaly ale isto vytrácajú zo slovenských domácností a nahrádzajú ich modernejšie verzie. Budú mať uplatnenie aj vo vašom domove?

Na kobercoch nás kedysi najčastejšie odrádzalo predovšetkým ich nepraktické čistenie. Ak sa totiž rozprestierali po celej ploche obývačky, bolo nutné nábytok odložiť a okrem vysávania koberec aj dôkladne vyčistiť. Takým časom už ale odzvonilo a súčasné koberce predstavujú nový rozmer doplnkového bytového textilu.

Rozsiahle veľkostné variácie

Kusové koberce si rýchlo získali na súčasnom trhu uplatnenie a stali sa populárnym dizajnovým prvkom našich obývačiek, spální či detských izieb. Do týchto miestností najčastejšie umiestňujeme koberce a je to najmä z toho dôvodu, že ide o miesta, kde chodíme pravidelne bosí. Nevýhodou nie sú dokonca ani problematické rozmery bývania, metrážne koberce ponúkajú možnosť, ako neupustiť od koberca a zvoliť si takú veľkosť, ktorú prispôsobíte rozvrhnutiu miestnosti.

Kombinácia povrchov

Perfektné riešenie, ako klasickú podlahu niečím vylepšiť, ponúkajú kusové koberce. Či už si ich dáte po stranách postele alebo pred sedaciu súpravu, výber je len na vás. Prispôsobivé rozmery však ponúkajú rozsiahlejšie variácie, kam môžete koberec vlastne umiestniť. S pokrokom doby sa líši aj v spracovaní a fádne kusy nahrádzajú tie trendové. Farebnosť, motív či rôzne vzory, o nič zo spomínaného nie je vôbec núdza.

Nový nádych interiéru

Hľadáte niečo, čo izbu oživí a chcete na nej niečo vylepšiť? Moderné koberce sú ideálnym riešením, ktoré by ste mali skúsiť a výsledný efekt sa dostaví takmer okamžite. Možno si to s kobercom vo vašej obývačke spočiatku neviete predstaviť, ale pútavé verzie budú nielen pohodlné na dotyk, ale získajú si aj pohľady každého jedného návštevníka.

Kto si len nedávno vyberal koberec a nahrádzal jeho predchodcu, určite zostal milo prekvapený, kam až sa posunula výroba bytového textilu a čo je možné si v súčasnosti vlastne vybrať. Chlpaté a huňaté v jednej farebnej tónine s nenáročnými vzormi alebo pestrofarebnými motívmi, výber je len na vás. Vstúpte do rozmanitej ponuky pomocou internetového obchodu Najkoberce.sk a nájdite aj vy vhodné miesto trendovým kobercom vo svojom domove.

Zdroj obrázka:

goodluz / Shutterstock.com

Nájdu si koberce svoje miesto aj vo vašom interiéri?
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+