Vyberte stranu

Čo všetko si potrebujete kúpiť, ak si potrebujete zariadiť domácu kanceláriu?

 

Viaceré firmy pristúpili k tomu, že zamestnancov nechávajú pracovať z domu. Kým v niektorých firmách sa nad touto možnosťou ani len neuvažuje, v niektorých to bola samozrejmosť po oznámení odporúčaní týkajúcich sa pandémie.

Ak vás ale zamestnávateľ až teraz nechal pracovať z domu, čo všetko si potrebujete kúpiť, ak si potrebujete zariadiť domácu kanceláriu?

Ergonomická kancelárska stolička

 

Ako prvú vec, čo by ste si mali kúpiť, je ergonomická kancelárska stolička. Spolu s tlačiarňou a kvalitnejším tonerom v nej bude patriť k najdôležitejším súčastiam domácej kancelárie, na ktorých sa rozhodne neoplatí šetriť. Ergonomická kancelárska stolička chráni zdravie vášho chrbta, rúk, a krčnej chrbtice. Dlhodobé sedenie negatívne vplýva na chrbticu, avšak ergonomická kancelárska stolička vám pomôže týmto bolestiam sa vyhnúť.

Ergonomické kancelárske stoličky by mali mať tvarované operadlo, tvarovanú sedaciu časť a mali by mať kvalitné opierky hlavy a rúk.

Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl

 

Okrem kancelárskej stoličky je potrebné kúpiť si aj kvalitný kancelársky stôl. Ideálne, ak si kúpite výškovo nastaviteľný stôl. Po dlhých hodinách sedenia vám dobre padne zmeniť pri práci polohu. Vďaka možnosti nastaviť si výšku podľa svojej potreby zvládnete byť dlhé hodiny pri počítači bez toho, aby vás bolel chrbát.

Organizér na dokumenty

Chaos na kancelárskom stole by vám prácu na home office len komplikoval a preto si okrem ergonomickej kancelárskej stoličky a výškovo nastaviteľného stola zaobstarajte aj organizér na dokumenty. Umiestnite si ho na kancelársky stôl, ak máte miesto, alebo si ho umiestnite na komodu, či vedľajší stolík, kde máte tlačiareň spolu s novým balením lacných tonerov.

Nezabúdajte, vždy je potrebné mať doma v zásobe kvalitné tonery, aby ste pri tlačení dokumentov a faktúr nezostali zrazu prekvapení, že vám došla náplň a nemáte ju za čo vymeniť.

Zdroj obrázka:

 

Autor: djile / Shutterstock.com

Čo všetko si potrebujete kúpiť, ak si potrebujete zariadiť domácu kanceláriu?
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+