Vyberte stranu

Bytový textil a doplnky, ktorými si zútulnite obývačku

 

Interiérové trendy sa každý rok menia a kým niečo bolo v móde minulý rok, tento rok to už moderné nie je. V interiérovom dizajne vo všeobecnosti platí, že netreba sa riadiť jednosezónnymi dizajnovými novinkami, ale pri výbere nábytku, bytového textilu a dekorácií je potrebné prihliadať na nadčasovosť.

Ak si chcete zútulniť obývačku, týmito doplnkami a bytovým textilom si ju zútulnite určite.

Prehoz na gauč

 

Dokonalá ochrana poťahovej látky sedacej súpravy, ale aj súčasť ponuky moderného bytového textilu. Ak máte staršiu sedačku, poprípade si ju chcete uchrániť pred nečistotami, oplatí sa investovať do pekného prehozu na gauč. Odporúčame kúpiť prehozy príjemné na dotyk, ktoré sa budú ľahko udržiavať.

Farebné prevedenie je potrebné ladiť k samotnej sedacej súprave. Veľmi pekné sú práve akrylové prehozy na gauč. Sú jemné, na dotyk príjemne a hrejivé, čo oceníte v tomto prechodnom období.

Nový koberec

 

Obývačku si zútulnite aj novým kobercom. Nové moderné koberce si budete môcť vybrať aj z pohodlia domova cez internet. Vždy prihliadajte na farebné prevedenie a samozrejme aj na veľkosť.

Máte možnosť vybrať si z dlhovlasých, alebo s krátkovlasých kobercov. Každému vyhovuje niečo iné. Na údržbu sú ale jednoduchšie práve krátkovlasé koberce.

Koberce nesmú splývať s podlahou, preto treba prihliadať aj na farebné prevedenie podlahy. Ideálne, ak ich zladíte so sedačkou a v prípade potreby aj s farbou stien (ak máte steny inej farby ako bielej).

Biela dizajnová váza

 

Čo sa týka dekorácií, odporúčame kúpiť modernú bielu dizajnovú vázu. Dizajnové vázy v rôznych atypických tvaroch pekne vyniknú práve na polici nad televízorom.

Môžete si do nich kúpiť sušené kytice, ale postačia vám aj klasické konáriky, či napríklad veľmi obľúbené konáriky bavlníka.

Zdroj obrázka:

 

Autor: Photographee.eu / Shutterstock.com

Bytový textil a doplnky, ktorými si zútulnite obývačku
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+