Vyberte stranu

Kabelky sú jedným z najfunkčnejších doplnkov v dámskom šatníku. Nosíme v nich všetky dôležité veci, ktoré denne potrebujeme. Okrem toho však majú ešte jednu dôležitú úlohu. Pomáhajú dotvárať dokonale upravený vzhľad každej ženy. Aký typ kabelky by preto nemal v šatníku žiadnej dámy chýbať?

 

Čierna kabelka pre každý prípad

Každá žena miluje čierne kabelky! Prečo? Pretože tieto kúsky sa hodia k väčšine odevov a skvelo ladia s obuvou. Čierna je jediná farba, ktorá vo väčšine outfitov vyzerá dobre aj bez väčšej námahy, a možno aj práve preto je považovaná za klasiku. V otázke oblečenia je to jednoducho tá najlepšia možnosť na svete. Čierna farba navyše nemá sezónu. Či už v mrazivých zimných alebo v horúcich letných dňoch, čierna kabelka sa hodí vždy. V lete vám pomôže udržať vaše outfity elegantné a vyzerá skvele aj so svetlými a jemnými farbami. Hodí sa tiež na všetky príležitosti, takže ju využijete bez ohľadu na to, či sa vydáte do mesta, za prácou, alebo na nákupy. Populárne sú aj monochromatické čierne komplety doplnené čiernou kabelkou, ktoré pôsobia veľmi elegantne najmä na pracovných stretnutiach. Čierna je tiež perfektnou neutrálnou farbou pre ľudí, ktorí sa celkovo farieb obávajú, a nechcú veľmi experimentovať. Milujeme však aj jej univerzálnosť. Rovnako dobre sa hodí dáme, ktorá chce dobyť svet vo svojich štýlových šatách a lodičkách, ako žene, ktorá sa síce rada oblieka, ale je hanblivá, a tak sa za svoju čiernu kabelku mierne ukrýva. Čierne kabelky väčšinou vyzerajú skvele, nech už majú akýkoľvek tvar, veľkosť alebo dizajn. Rozhodne však potrebujete jednu klasickú koženú čiernu kabelku, ktorú môžete nosiť do práce, a malú kozmetickú čiernu tašku alebo kufrík, ktoré môžete v prípade potreby využiť ako listovú kabelku.

Jedna kabelka, ktorá vystihuje vašu osobnosť

Čierna farba nikdy nevyjde z módy a každá módna prehliadka má špeciálne segmentové predvádzanie produktov v čiernej farbe. Každú sezónu sa však objavujú nové dizajny kabeliek v nádherných farbách od výmyslu sveta. Aby ste do nášho života pridali aj trochu farieb a hravosti, vo vašom šatníku potrebujete aj kabelku, ktorá bude farebná, a bude vystihovať vašu osobnosť. Vyberte si preto farbu, ktorú milujete, materiál, ktorý je vám blízky, a stavte na veľkosť, ktorá vám pre vás osobne príde najviac praktická. To je vaša kabelka! Ak ju správne zladíte so zvyškom vášho šatníka, môžete nosiť akúkoľvek kabelku, a vždy bude vyzerať skvele. Pokiaľ napríklad často navštevujete divadlo a nosíte malé čierne šaty alebo šaty bez chrbta, potom rozhodne potrebujete malú elegantnú listovú kabelku, ktorá vášmu outfitu dodá farebnosť a nádych luxusu. Malé tašky sú ale skvelou voľbou aj na rande, na večeru s kamarátkou, alebo na prechádzku mestom. Poslúžia vám kedykoľvek, keď vám bude stačiť mať pri sebe kľúče, telefón a kreditnú kartu.

 

Praktické riešenie na každý deň

Keď sa vyberiete nakupovať alebo sa len ponáhľate na obed a oblečiete sa neformálne, môžete si so sebou vziať veľkú tašku. Tento praktický druh kabelky vám v skrini nesmie chýbať. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach podľa počtu vecí, ktoré v nich chcete prenášať. Niektoré z nich sú skutočne priestranné a dovolia vám zobrať si so sebou všetko čo môžete počas dňa potrebovať. Práve z toho dôvodu sa hodia aj do práce. Stavte na pletené alebo kožené kabelky v neutrálnych odtieňoch, ako sú hnedá, béžová, alebo sivá. Budú sa vám jednoduchšie kombinovať. Ak preferujete počas nakupovania alebo chôdze voľné ruky, zvoľte si crossbody kabelku, vďaka ktorej môžete pohodlne niesť v jednej ruke nákup a v druhej kávu s vedomím, že vaša kabelka je v bezpečí.

 

 

Zdroj obrázka 1: ADfoto / Shutterstock.com

Zdroj obrázka 2: Leszek Czerwonka / Shutterstock.com

Aký typ kabelky by mala mať v šatníku každá žena?
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+