Vyberte stranu

Zútulnite si váš domov s tapetami

 

Oživte biele steny niečím výrazným. Siahnite po tapetách na stenu a vylepšite si svoje bývanie týmto trendovým doplnkom, ktorý zaručene upúta pozornosť.

 

Tapety na stenu sú čoraz obľúbenejšie. Nielenže sa rýchlo a jednoducho aplikujú, ale úplne premenia vizuál vašej miestnosti. Pokiaľ si chcete vynoviť vaše bývanie, toto je zaručená voľba, s ktorou to docielite.

Tapety rôzneho druhu

 

Dnes si nemusíte vyberať len podľa farby. V ponuke sú totiž tapety rôznej farebnej škály či vzorov, no čoraz populárnejšie sú aj imitácie dreva alebo tehly. Či už potrebujete niečo jednoduché, alebo si chcete vybrať niečo pestrofarebné či dynamické, rozhodne tým oživíte váš priestor.

 

Ľahká údržba

 

Chcete si dať tapety do kuchyne len máte obavy, koľko tam reálne aj vydržia? Tapeta sa už nevyužíva len v obývacej miestnosti či spálni. Vďaka pokročilej technológii je tapeta vhodná aj do kuchyne a to nielen ako náhrada kachličiek. Jednoducho sa aplikuje, je umývateľná a stena pod ňou neplesnivie. Stačí si len vybrať ten správny typ.

Zútulnite si váš domov s tapetami
Ak vás tapeta omrzí, zbavíte sa jej jednoducho

 

Po čase sa vám už tapeta prestáva páčiť a rozhodli ste sa vynoviť si svoj interiér jej modernejšou verziou. Náročné odlupovanie tapiet a opadávanie omietky sú už minulosťou. Dnes už tapety odstránite skutočne ľahko.

 

Zútulnite si svoje bývanie. Tapety na stenu ponúkajú riešenie pri rozjasnení tmavej miestnosti, skvele zakryjú nečistoty a dokonca dokážu prekryť aj nezrovnalosti. Jediné, čo vám ostáva je premyslieť si, aký účel má daná izba spĺňať a vybrať si. Rozsiahlu ponuku nájdete na dovido.sk.

Zútulnite si váš domov s tapetami
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+