Vyberte stranu

Pri nákupe sedačky každý zvažuje, kde, akú a od akého výrobcu si sedačku vybrať. Sedačky Tempo Kondela sú teda rozhodne jednou z možností, ktorá sa vám ponúka. A verte, že pri výbere od tohto výrobcu chybu neurobíte. Práve my sme tu od toho, aby sme vám sedačky Tempo Kondela predstavili. Tempo Kondela totiž nie je len predajcom a distribútorom, ale takisto producentom vlastnej výroby nábytku. Aby ste teda mali lepšiu predstavu od koho sedačku kupujete, prečítajte si, prečo možno práve sedačky Tempo Kondela sú správnou voľbou.

 

Kvalitná výroba a prvotriedny servis

Tempo Kondela na trhu s nábytkom rozhodne nie je žiadny zelenáč. Veď predaju a produkcii nábytku sa venuje už viac ako 25 rokov. Spoločnosť disponuje viac ako 22 predajňami po celom Slovensku s názvom Tempo Kondela nábytok. Okrem toho distribuuje nábytok do viac ako 230 partnerských predajní na Slovensku i v Českej republike.

Tempo Kondela ponúka maloobchodný i veľkoobchodný predaj nábytku aj bytových doplnkov. Práve toto je veľké pozitívum, pretože predajca disponuje tovarom priamo na sklade. Aj preto patrí možno medzi jedinečné podniky s prvotriednym servisom. V rámci Slovenskej republiky spoločnosť dodáva tovar s garanciou do 48 hodín. Ak vám dodanie nevyhovuje, práve veľké množstvo predajní na území celého Slovenska umožňuje doručenie na ľubovoľnú predajňu (sklad) a následné osobné prevzatie tovaru.

sedačky tempo kondela

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop 4home.sk, bighome.sk, temponabytok.sk a novynabytok.sk ponúkajú nábytok a bytové doplnky za najvýhodnejšie ceny.

Viac Informácii

 

Rozsah ponúkaného sortimentu

Samozrejme, že spoločnosť sa nevenuje iba výrobe sedačiek, ale všeobecne zaberá široký rozsah výroby bytového nábytku. Sedačky Tempo Kondela sú však najžiadanejším produktom tohto výrobcu.

Sedačky do L, sedačky do U, rohové sedačky, sedacie súpravy, pohovky, kreslá alebo taburetky. Ponuka v rámci nábytku na sedenie je viac ako rozmanitá a rozhodne sa teda nemusíte obávať, že by ste si nevedeli vybrať. Výrobca pokrýva všetky dostupné typy a variácie sedenia.

 

Najlepšie sedačky Tempo Kondela

Produkt Cena Najlepšia ponuka
Sedacia súprava, U, Ruba 1 238,00 € 

tlačidlo

Rohová sedacai súprava, York 939,00 € 

tlačidlo

Rozkladacia rohová sedačka, Tempo Kondela  1 550,00 € 

tlačidlo

Rohová sedacia súprava, Grafit, York 939,00 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, Gevona 999,00 € 

tlačidlo

 

Vyberať môžete podľa seba

A presne to vám sedačky Tempo Kondela umožňujú. Nikdy sa pri výbere sedačky neuskromnite s malou ponukou a radšej si prejdite všetky možnosti. A teraz nemáme na mysli iba druhy sedenia alebo značky iných výrobcov. Tvary, farby, kombinácie alebo materiály sú takisto súčasťou. Predovšetkým rozhoduje váš pocit a to, ako sa vám na sedačke sedí. Sedačky Tmepo Kondela sú teda tým správnym variantom, ktorý vám otvára možnosti v kombinácii farieb, materiálov, tvarov a predovšetkým pohodlia.

 

Sedacia súprava, Gevona

Moderný dizajn a komfort

Bez tohto atribútu by to zrejme ani nešlo. Veď práve moderný dizajn je niečo, čo preferuje zhruba 70% domácností. Možno ho prirovnať k modernému severskému štýlu bývania, ktorý sa kombinuje s rôznymi farbami a naberá tak svojský rozmer.

Jednofarebné či dvojfarebné kombinácie sú aj v portfóliu takého výrobcu akým je Tempo Kondela, jednoducho in. Veď predsa treba kráčať s dobou a nezostávať pozadu. Tu sa črtá ďalší dôležitý atribút a tým je pohodlie. Mnohé sedačky sa môžu na prvý pohľad javiť trocha komorne alebo nesympaticky, no po prvom usadení pochopíte, že je to len „look“, ktorý tento efekt spôsobuje.

 

Najlepšie sedačky Tempo Kondela

Produkt Cena Najlepšia ponuka
Sedacia súprava, U, Ruba 1 238,00 € 

tlačidlo

Rohová sedacai súprava, York 939,00 € 

tlačidlo

Rozkladacia rohová sedačka, Tempo Kondela  1 550,00 € 

tlačidlo

Rohová sedacia súprava, Grafit, York 939,00 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, Gevona 999,00 € 

tlačidlo

Cenová rovnováha

Azda niet výrobcu, ktorý by vo svojej ponuke nemal nižší či vyšší štandard. Azda by sme možno rozdiely na prvý pohľad hľadali márne, vedzte, že cenu často dvihnú maličkosti ako druh čalúnenia, drevo v podobe masívu, samotná veľkosť sedačky alebo dokonca možnosti rozloženia či úložného priestoru. Veď v dnešnej dobe si môžete priplatiť aj za sedačku s chladničkou.

Cenová relácia sedačiek od Tempo Kondela je takisto rôznorodá. Každopádne však primeraná. Tam kde platíte za pravú kožu je cena adekvátna, rovnako ako keď platíte za látkové čalúnenie.

 

Najvýhodnejšie ponuky nábytku a bytových doplnkov

tempo kondela
novynabytok-sk
bonami
 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Sedačky Tempo Kondela sú zárukou spokojnosti a komfortu
4.5 (90%) 22 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+