Vyberte stranu

Najpreferovanejší, najpohodlnejší a najbežnejší typ sedenia, aký sa momentálne na trhu nachádza. Sedačky do L sú proste naj, naj a ešte raz naj. Samozrejme, nie je na škodu zmapovať si, čo je na tom pravdy. Vybrať si tú pravú sedačku je totiž veľmi dôležité. Veď sedačka tvorí jadro vašej obývačky. Ide o miesto, kde rodina môže tráviť spoločný čas rozprávaním, pozeraním obľúbeného programu v televízii alebo jednoducho relaxovať, oddychovať či občas si dopriať aj krátke zdriemnutie. Sedačky do L sú typickým prejavom toho, že má byť rodina pohromade.

 

Sedačky do L pre celú rodinu

Veď výber sedačky vlastne nie je ničím zložitý. Povedali to už mnohí, no potom prišli tie najväčšie problémy, dilemy a pochybnosti. Preto si radšej nechajte poradiť. Pochopiteľne, riaďte sa vlastným vkusom, no nekonajte unáhlene. Ľahko sa môžete spáliť a sedačku predsa len nekupujete na jednu sezónu.

Každý člen rodiny má iné nároky a požiadavky. Oplatí sa teda vedieť, že sedačky do L s ľahkosťou splnia kritéria celej rodiny a určite si bude pochvaľovať i návšteva. Nemôžeme vám povedať, že táto a táto sedačka je pre vás najlepšia. No rozhodne sedačky do L splnia mnohé parametre.

Predovšetkým sedačky do L disponujú dostatočným priestorom, ktorému sa potešíte vy, manžel, deti i starí rodičia. Na výber máte množstvo typov. Ideálne je, ak si sedačky vyskúšate. V ponuke máte sedačky do L s vyšším sedením na nožičkách. Ďalej sú to sedačky, ktoré sú pár centimetrov nad zemou a ich posed je o niečo nižší. Pri porovnaní s vyšším sedením je nižšia aj opierka, čo niekomu môže ale aj nemusí vyhovovať. Navyše sedačky do L disponujú otomanom takže v „rohu“ sedačky si môžete pohodlne sadnúť, oprieť sa a vyložiť si nohy.

 

Najlepšie sedačky do L

Produkt Cena Najlepšia ponuka
Rohová sedačka, Ulm 494,90 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, Segoria 948,00 € 

tlačidlo

Rohová rozkladacia sedačka, Puntos 520,00 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, Luneta 449,00 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, Toniks 579,00 € 

tlačidlo

 

Umiestnenie sedačky

Sedačka pri stene. Tak toto už dávno neplatí. Klasický trend, kedy boli sedačky zastrčené až po stenu už dávno nie sú „in.“ Tým, že sedačky do L sú tvarované spôsobom, že jedno z ramien je dlhšie, môžete sedačku umiestniť pohodlne aj do priestoru. Pripomíname, že ide predovšetkým o dispozičné riešenie a výmeru, ktorú vám priestor u vás v byte či dome poskytuje.

Sedačky do L umožňujú priestor otvoriť. Všeobecne platí že, sedačka by nemala byť chrbtom ku dverám. To dokazuje aj nový trend spojenia obývačky s kuchyňou, kde páve sedačka býva akýmsi typickým prvkom, ktorý dané sektory rozdeľuje, ak to nie je kuchynský ostrov. Sedačka otočená na televízor je klasika. Avšak, práve tvar do L vám umožňuje, že sedačka do L môže byť pohodlne umiestnené nie priamo, ale z uhla. Severský štýl by skôr uprednostnil otočenie smerom k presklenej stene s výhľadom na záhradu. Každopádne, doby, kedy bola sedačka pri stene sú preč.

Typickým miestom pre sedačky do L je, samozrejme, roh. Rohové sedačky sú jednoznačne najviac trendy. Rohová sedačka vytvára v obývačke opäť sektor, ktorý je určený na trávenie spoločných chvíľ a oddych.

Sedačky do L

Kožené sedačky sú najdrahšie

Akoby inak. Koža ja materiál, ktorý je trvácny, odolný, komfortný, ľahko udržiavateľný, navyše cez zimu hreje a v lete príjemne chladí. Pravá koža je rozhodne najdrahším materiálom. Rohové sedačky do L sú koženým poťahom význačné. Treba však povedať, že rovnako ako kvalita je vysoká aj ich cena.

Ak vám na cene záleží, siahnuť môžete aj po EKO koži, ktorá je vyrobená s polyuretánu. Jej vlastnosti sú takmer totožné. Rozdiel spoznáte až časom. Predsa len trvácnosť nie je až na tak vysokom leveli, ak u pravej koži. No na výber máte väčšiu farebnosť. Pravá koža vám ponúkne hnedú, bielu či čiernu farbu. Na rozdiel od toho, EKO koža vám ponúkne zelenú, červenú alebo. Syntetický materiál má svoje výhody.

Rohová sedačka Ulm L+2FNebudeme klamať, pretože už sme to prezradili. Sedačky do L sú v tomto smere naj! Sú najviac trendy spomedzi všetkých možných sedacích súprav. Nejeden obchod s nábytkom vám povie, že sedačky do L sú najpredávanejšie. Je to predovšetkým kvôli funkčnosti a vlastnostiam, ktoré ponúkajú.

Druhá stránka veci je však určite dizajn. Moderný interiérový dizajn dáva sedačkám do tvaru písmena L zelenú. Pôsobia neutrálne, nerobia žiadny rozruch, no zároveň sú dominantou miestnosti. Hoci, nejeden chlap by povedal, že centrom je televízia. Nie je to tak. Dizajn sedačky do L je jedným z faktorov, ktorý je dôvodom vysokých predajov.

 

Najlepšie sedačky do L

Produkt Cena Najlepšia ponuka
Rohová sedačka, Ulm 494,90 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, Segoria 948,00 € 

tlačidlo

Rohová rozkladacia sedačka, Puntos 520,00 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, Luneta 449,00 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, Toniks 579,00 € 

tlačidlo

Najkvalitnejšie sedačky

Samozrejme, tú zohrá rolu práve cena. Sedačky k vám do bytu či domu musí byť primerane veľká, malá, dlhá, široká, jednoducho musí do priestoru zapasovať podľa vašich predstáv. Nechcete preto utratiť stovky eur za niečo, čo vás o pár rokov omrzí.

Sedačky do L nájdete v rôznych cenových reláciách. Tie lacnejšie môžu pôsobiť rovnako kvalitne drahé. Aká je pravda? Nenechajte sa oklamať. Poľský nábytok nemusí byť automaticky šmejd, to by bolo kruté tvrdenie. No rozhodne najkvalitnejší výrobcovia nábytku a teda aj najkvalitnejšie sedačky pochádzajú zo Škandinávie, Nemecka a pohrdnúť by ste nemali ani kvalitou slovenských výrobkov. Základom je kvalitná a pevná konštrukcia.

Oplatí sa teda informovať sa o použitých materiáloch, hlavne na drevo použité pri výrobe. Takisto nakupujte u overených predajcov, kde máte garanciu kvality a takisto profesionálneho prístupu. Tempo Kondela, Nový nábytok ale aj množstvo ďalších predajcov vám vyhovie v každom ohľade.

 

Najvýhodnejšie ponuky a nábytku a bytových doplnkov

 

tempo kondela
novynabytok-sk
bonami
Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.
Sedačky do L sú správnou voľbou pre každého
5 (100%) 4 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+