Vyberte stranu

Trh s nábytkom ponúka naozaj širokospektrálny výber. Špeciálne ak hovoríme o sedačkách a sedacích súpravách. To platí detto. Ak ste však práve v pozícii, kedy sa snažíte si spomedzi všetkých možností vybrať správnu sedačku, možno vám práve poradíme. Značka BRW patrí medzi popredných výrobcov, ktorí ponúkajú kvalitu, pohodlie a moderný dizajn. Black Red White, ako znie celý názov tohto výrobcu ponúka všetky typy sedenia. Čo presne vám BRW ponúka? Aké sú jeho silné stránky? Prečo si vlastne vybrať sedačky black red white? Čítajte ďalej a možno aj na základe tohto článku sa vám ponuka BRW zapáči.

 

Spoločnosť black red white

Sedačky black red white, respektíve nábytok, ktorý skupina BRW produkuje nie sú na trhu žiadnou novinkou. Spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov nábytku a bytových doplnkov v celej Európe.

Na slovenskom trhu pôsobí spoločnosť od  roku 1992 a získala si svoje stabilné postavenie. Okrem toho pôsobí v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Ukrajine alebo v Rusku. Sedačky black red white však nie sú jediným produktom. Okrem sedačiek spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 40 krajinách po celom svete vyrába stoly, stoličky, izbový nábytok alebo kuchyne. Spoločnosť má 21 výrobných dielní  po celej Európe. Po celom svete má približne 2 300 predajní.

 

Sedačky Black Red White

Produkt Cena Najlepšia ponuka
Pohovka Margarer, Lux, 3 DL 635,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka U, Olimp 954,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka L, Olimp 663,00 € 

tlačidlo

Pohovka, Frog 311,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, Jette, 3DL 489,00 € 

tlačidlo

 

BRW myslí ekologicky

Jednou z priorít spoločnosti, ktorú musíme spomenúť je fakt, že Black Red White vyrába nábytok, ktorý myslí na životné prostredie, čomu nasvedčuje aj niekoľko certifikátov, ktoré firma získala v oblasti enviromentálneho manažérstva. Firma neustále zlepšuje výrobné procesy, aby spĺňali potrebné požiadavky a ich nábytok aj napriek tomu, že je z dreva, šetril prírodu, čo najviac. Dôkazom toho je aj výroba za pomoci zelenej energie a spracovanie biomasy. Nábytok a teda takisto sedačky black red white sú teda vyrábané ekologickými procesmi, čo láka množstvo záujemcov. Napriek tomu spĺňajú všetky požadované normy na hygienické a kvalitatívne normy.

 

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop 4home.sk, bighome.sk, temponabytok.sk a novynabytok.sk ponúkajú nábytok a bytové doplnky za najvýhodnejšie ceny.

Viac Informácii

 

Sedačky black red white

Prečo by ste si mali vybrať práve sedačky značky BRW? Dôvodov je hneď niekoľko. Predovšetkým musíte vedieť, že na výber máte v každej kategórii. Sedacie súpravy, rohové sedačky, sedačky v tvare U, sedačky v tvare L, rozkladacie sedačky, sedačky z ekokože, taburetky, kreslá alebo sedačky z úložným priestorom. Aj tu je dôkaz, že sedačky black red white nie sú na trhu menšinou a spoločnosť vie čo v danej oblasti robí.

Okrem druhov, máte na výber rôzne veľkosti, tvary či kombinácie sedenia. Všetky požiadavky, ktoré máte s prihliadnutím na farbu či dizajn sedačky black red white pohodlne splnia. Poskytnú vám žiadaný komfort aj vďaka variabilite použitých materiálov (látkové čalúnenie, ekokoža…).Rohová sedačka U Olimp UZákladná požiadavka, cena sa rovná kvalite

Čo azda zaujíma každého zákazníka pri kúpe sedačky je logicky cena. Kto sa na cenovku nepozerá zrejme presne vie, čo chce kúpiť alebo mu na cene jednoducho nezáleží. Od značky BRW sa však dočkáte vysokej kvality a za veľmi rozumnú cenu.

Výhodou je práve široké spektrum modelov a typov sedenia, ktoré máte na výber. Nemusíte sa tak obávať, že zakúpená sedačka by nesplnila svoj účel. Kvalita je totiž priamo úmerná cene a niekedy je možno aj nad vaše očakávania. Rozhodne teda nákup sedačky black red white odporúčame.

 

Sedačky Black Red White

Produkt Cena Najlepšia ponuka
Pohovka Margarer, Lux, 3 DL 635,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka U, Olimp 954,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka L, Olimp 663,00 € 

tlačidlo

Pohovka, Frog 311,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, Jette, 3DL 489,00 € 

tlačidlo

 

Najlacnejšie sedačky black red white

Niekto by možno pochyboval o tom, že za takú cenu môžete kúpiť kvalitnú sedačku. Ale s BRW môžete. Aj najlacnejšie sedačky black red white, hoci sú logicky menšie, ponúknu primeranú kvalitu a želaný komfort. Predsudky voči značke BRW mať vôbec nemusíte. Do nášho výberu sme vybrali kúsky každého druhu a veríme, že každý si príde na svoje.

 

Najvýhodnejšie ponuky nábytku a bytových doplnkov

tempo kondela
novynabytok-sk
bonami
 
Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.
Trendové sedačky Black Red White za skvelé ceny vás presvedčia o svojej kvalite
4.9 (98.33%) 12 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+