Vyberte stranu

Zariaďovanie obývačky je činnosťou, ktorá dokáže z rozpočtu značne ukrojiť a neraz sa teda snažíme hľadať spôsoby, akými čo najviac pri rekonštrukcii či nákupe nábytku ušetriť. Pochopiteľne, ekonomické myslenie je veľmi dôležité, avšak nesmieme zabúdať na to, že špeciálne pri nákupe takého nábytku, akým je sedačka, musíme myslieť aj na vlastnosti akými sú typ sedenia, dizajn, veľkosť, pohodlie a logicky aj cena, ktorá zohrá dôležitú úlohu. V skratke sa vám teda pokúsime poradiť, ako si sedačku vybrať a takisto vám ponúkneme niekoľko typov, kde kúpite najlacnejšie sedačky.

 

Nekupujte to, čo vás čoskoro omrzí

Možno si poviete, ako to zistím? Samozrejme, omrzieť vás daná sedačka môže aj po dlhšom období, no vedzte, že už pri jej kúpe sú určité indície, ktoré môžu tomu faktoru nasvedčovať. Predovšetkým, ak viete, že sedačka sa vám až tak nepáči alebo vám nevyhovuje jej farba, predzvesťou je, že tomu tak bude aj o pár mesiacov.

Materiál

Rovnako tak sa vám nemusí pozdávať použitý materiál. Celý čas ste túžili po krásnej koženej sedačke, no tá nie je vo vašej cenovej hladine. To však neznamená, že nemôžete nájsť nejakú alternatívu. Napríklad ekokoža. Tak či tak, aj rôzne podoby textílie ako mikrovlákno, mikroplyš alebo bavlna dokážu spôsobiť zmätok. Vyberajte také, ktoré sú ľahké na údržbu a zároveň sú odolné. Z textílií to bude určite obľúbený mikroplyš. No a pravej koži niet pochýb.

ELEGANTNÁ SEDACIA SÚPRAVA V TVARE U- ALMA

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop myinterier.sk, bonami.sk, temponabytok.sk a novynabytok.sk ponúkajú nábytok a bytové doplnky za najvýhodnejšie ceny.

Viac Informácii

 

Typ sedenia

Celkový typ sedenia takisto môže spôsobiť diskomfort. Ako to? Možno ste mali predstavu o rohovej sedačke, no kvôli dispozícii ste sa uchýlili ku klasickej sedačke v kombinácii s pohovkou a kreslom. Samozrejme, niekedy to nemusí byť zlé. Náhradná alternatíva je zrazu a mnohokrát tou najlepšou možnosťou. No, ponuka je naozaj bohatá a skúste teda nájsť to, čo sa vám skutočne páči.

 

 Najlacnejšie sedacie súpravy

Aby sme vám najlepšie poradili, zaradíme tie cenovo najvýhodnejšie kúsky podľa typov sedenia. V tomto prípade, ak preferujete sedacie súpravy, možno vás zaujmú práve niektoré z týchto kúskov. Sedacie súpravy sú skvelou možnosťou predovšetkým vďaka svojej variabilite a možnej kombinácii. Sedenie typu 3+2+1 alebo 2+1+1 sú pomerne známe a neustále ich domácnosti obľubujú. Predovšetkým ak ide o menšie byty. Tam totiž sedacie súpravy umožňujú šikovnú manipuláciu, ktorá môže často ušetriť potrebné metre štvorcové.

 

Najlacnejšie sedačky od 600 do  900€

Produkt Cena Najlepšia ponuka
Sedacia súprava, U, Alma 650,00 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, Roy 746,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, U, Sagan Como 805,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, Buffalo 845,90 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, U, Resta 875,00 € 

tlačidlo

 

Skúste neutrálne farby

Samozrejme, každý máme svoje preferencie a zvlášť, ak sa jedná o nábytok. Môžeme vám však poradiť. Ak sa skutočne neviete rozhodnúť, akej farby sedačku zvoliť, neutrálna farba nikdy nič nepokazí. Sivá, béžová, biela alebo dokonca čierna. Takéto farby jednoducho zladíte takmer ku všetkému.

 

Najlacnejšie sedačky do U

Pre veľké obývačky sú sedačky do U ako stvorené. Vo veľkom priestore budú naozaj pôsobiť dominantne a poskytnú dostatok miesta na sedenie. Takisto sú však aj možnosťou pre menšie obývačky. Na výber totiž máte rôzne parametre, ktoré sa líšia dĺžkou ramien a hlavnej sedacej plochy. Sedačky do U sú takisto často vyrábané na mieru. V špecifických priestoroch sú teda známe tzv. systémové sedačky.

Rohová sedačka, Tempo Kondela Estevan

Poskytnú najlacnejšie sedačky dostatok pohodlia?

Toho sa bojí väčšina ľudí, ktorý však väčšinou nemajú inú možnosť ako siahnuť po najlacnejšej variante. Nebojte sa! Aj lacné sedenie dokáže poskytnúť dostatok komfortu. Najlacnejšie sedačky možno neponúknu takú odolnosť alebo prvotriedny materiál, no na pohodlí sa tento jav rozhodne neprejaví.

Pravidlom však ostáva, aby ste si sedačku vyskúšali. Iba tak totiž zistíte, či je sedačka taká, akú ju očakávate. Iná je totiž predstava, ako bude sedačka vyzerať a ako sa nám v nej bude sedieť. Verdikt však znie, že aj najlacnejšie sedačky môžu ponúknuť dostatok pohodlia pre celú rodinu.

 

Najlacnejšie sedačky od 400 do 600 €

Produkt Cena Najlepšia ponuka
Rohová sedačka, Ida New 429,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, Cheisa 461,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, Tempo Kondela Estevan 536,00 € 

tlačidlo

Sedacia súprava, Hugor 549,00 € 

tlačidlo

Rohová sedačka, Litore 599,00 € 

tlačidlo

 

Najlacnejšie sedačky do L

Sedačky tvaru L sú zlatým stredom. Svojimi parametrami sa hodia ako do veľkého tak i do malého bytu. Logicky teda veľkosť sedačky závisí od veľkosti vašej obývačky. Sedačky do L sú buď to orientované na pravo alebo na ľavo. To znamená, že jedno z ramien je dlhšie. Týmto parametrom je teda umožnené, aby sedačka bola zároveň umiestnená aj do rohu. Sedačky do L takisto môžu mať dĺžku ramien totožnú. V tom prípade ide o špecifické prevedenie, ktoré však býva pomerne bežným a praktickým, pretože ponúkne viac miesta i pohodlia.

Rozkladacia rohová sedačka CHEISA - čierna

Vyhľadávajte akcie a výpredaje

Nikde nie je napísané, že aj sedačka, ktorá stojí viac ako 1 000 € sa nemôže zázrakom ocitnúť v cenovej hladine okolo 500 €. Možné je to v prípade, že predajca sa snaží vypredať zásoby, respektíve očakáva naskladnenie nových modelov. Prípade sa možno nájdu kúsky s drobnou výrobnou vadou, ktorá dokáže cenu stlačiť o niekoľko stoviek eur. A presne podobné pojmy akými sú akcie na sedačky, výpredaj sedačiek či výpredaj skladových zásob sa snažte vyhľadávať. Pri takomto scenári možno natrafíte na luxusné kúsky, ktoré sa razom môžu stač dostupnými.

 

Najvýhodnejšie ponuky nábytku a bytových doplnkov

 

tempo kondela
novynabytok-sk
 

 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

 

 

 

Kde nakúpite najlacnejšie sedačky a na čo sa pri výbere sedačky zamerať?
5 (100%) 5 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+