Vyberte stranu

Hľadali sme na našom trhu dom, ktorý je dostupný aj jednotlivcovi, či začínajúcej dvojici. Všetky domy sú predovšetkým určené rodinám. Pre jedného mladého človeka sú však zbytočne veľké a tým aj obstarávacia cena je vyššia. Ale napokon sme našli projekt, ktorý spĺňa požiadavky cenovo dostupného a moderného bývania – nízkoenergetický montovaný dom SMALLVILLE.

 

smallwille 2000

Každý dom potrebuje mať kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu a samozrejme kúpeľňu a WC. Keďže základná verzia Smallville je vo veľkosti bežného bytu, muselo byť vnútorné riešenie dobre premyslené. (viď pôdorys č.1 ). Kuchyňa je prepojená s obývacou izbou, z  ktorej sa dá vyjsť na terasu do záhrady. Spálňa poskytuje priestor pre nerušený oddych, od dennej zóny ju oddeľuje vstupná hala a kúpeľňa. Dom je logicky usporiadaný a pritom aj svetlý a priestranný. Zároveň je moderný s jednoduchými líniami a plochou strechou. Projekt prichádza aj s bonusom do budúcnosti – k základnej verzii je možné kedykoľvek pristaviť ďalšie izby.

 

podorys c.1

Rodinný dom už za 31 990 € a k tomu ušetrené energie

Mladý človek alebo aj mladý pár, nemá na začiatku svojho aktívneho života veľa finančných prostriedkov, tvorcovia sa teda museli popasovať aj s otázkou financií. Je preto možné využiť balík NA KOLAUDÁCIU už za 31 990 €. Cenový štandard balíka predstavuje uzavretú hrubú stavbu vrátane okien a vchodových dverí, strechy s plechovou krytinou, žľaby a zvody dažďovej vody, bleskozvod, zateplenú fasádu 100 mm PST, elektroinštaláciu s rozvádzačom, vykurovanie elektrickými konvektormi a vodoinštaláciu s ohrevom TUV.

Bývanie Slovensko sa zameriava výhradne na nízkoenergetické stavby a preto dom zároveň aj ušetrí svojmu majiteľovi až 70% nákladov na energiách.

 

smallhouse 20005 b

 

Rozmýšľame s vami do budúcnosti

Už ako sme spomenuli, projekt Smallville je navrhnutý aj pre možnosť dostavby. Montované domy sú postavené z prefabrikovaných panelov a preto je výstavba a rovnako aj dostavba, veľmi rýchla. Hrubú stavbu Bývanie Slovensko garantuje už do 30 dní. Pokiaľ vám teda časom napríklad pribudne nový člen rodiny a budete potrebovať väčší priestor, jednoducho vám domček zväčšia. Na výber budete mať niekoľko variant prístavby s možnosťou úpravy podľa individuálnych požiadaviek. V tomto smere je voľba tohto projektu výborným štartom k bývaniu snov aj do budúcnosti. Na obrázku (pôdorys č.2) môžete vidieť jednu z možnej varianty, kde sa priestor zväčšil dvojnásobne.

podorys

                                               

 

Strecha nad hlavou pre kohokoľvek

RD SMALLVILLE vyniká v neposlednom rade aj svojou účelovosťou. Okrem rodinného domu môže slúžiť ako prechodné bývanie v rámci pracovných ciest, sezónne ubytovanie pre rekreačné účely alebo záhradné letné sídlo. Kombinácia ceny, rýchlosti a jednoduchosti realizácie otvára široké spektrum jeho využitia.

smallville2

 

 

Výhody montovaného nízkoenergetického domu Smallville :

– dostupná cena

– rýchlosť výstavby

– ekologické bývanie

– možnosť dostavby

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Viac informácií o nízkoenergetických montovaných domoch Bývanie Slovensko nájdete na webe https://byvaniesk.sk

SMALLVILLE – cenovo dostupný nízkoenergetický montovaný dom
4.3 (86.67%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+